1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil gracza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Boolin, Lipiec 15, 2010.

1. Boolin

Boolin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Wczoraj podłączyłem dysk do zbanowanej konsoli kolegi. Na miejscu nie mieliśmy dostępu do Internetu takze wszystkie zakupione pełne wersje gier ( trials hd, zombie apocalypse, toy soldier, peggle) działały tylko jako demka.
    Co więcej nic nie było zapisywane oraz nikt z grających nie zdobył achivment'a, który mógłby się zapisać na moim koncie.

Kilka minut temu podłączyłem dysk, profilu mojego nie ma. W opcjach mój profil opisany jest jako uszkodzony.
    Przy próbie odzyskania taga gracza nie mogę zalogować się za pomocą swojego hasła i maila. Ciekawe jest to, ze na stronie [www.passport.net] logowanie przebiega bez problemu.

Jak rozumiem nie będę miał mozliwości odzyskania swojego dawnego profilu? Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy cała konsola jest zbanowana? Czy moze straciłem tylko swoje konto?
    Jutro z miejsca, wszystkie graty idą na allegro i nie chciałbym kogoś oszukać w opisie.

Dodam, ze jestem strasznie zły bo wszystkie gry mam oryginalne, wpakowałem duzo siana w to wszystko. Czuję się ostro wyruchany przez firmę Microsoft.

dziękuję i pozdrawiam,

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Wydaje mi się ze nie musi być profilu na dysku by do przywrócić...

4. [matheok]

[matheok] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mialem identycznie 2 tygodnie temu. Wlozylem dysk do zbanowanej konsoli kumpla po naprawie, bo kumpel stracil profil. Chcielismy zobaczyc, czy jak podlacze moj dysk, to coś sie bedzie dzialo. Lecz niczego nie bylo. Wlozylem dysk znow do mojej konsoli i niccc. To samo co u niego. W ustawieniach konsoli pisalo ze profil uszkodzony. Jednak dałem odzyskiwanie profilu i z xbox live ladnie od nowa go odzyskalem:)

5. Boolin

Boolin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra,

Konto działa. Sprawdzałem na konsoli u znajomego. Wychodzi na to, że zbanowali mi tylko dysk tak?

6. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecież nie banuja dysków?Chyba przed odzyskaniem profilu trzeba usunąć stary który się chce odzyskać

7. Boolin

Boolin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nie wiem jak to jest z tymi banami dlatego pytam.

W ustawieniach pamięci moje konto posiada status uszkodzonego.

Także usunąć je z dysku i spróbować odzyskać na nowo?

dziękuję

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  9. Boolin

Boolin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, tylko mój profil oznaczony jest jako uszkodzony.
    Nie wiem tylko jaką wersję mam dasha. Wszystko aktualizowało się automatycznie gdyż konsolka cały czas podpięta jest do Internetu.

Jutro jak wstanę usuwam swój profil z dysku, spróbuję go odzyskać - na innej konsoli działa.

Wychodzi na to, że problem rozwiązany, tak?

Wczytywanie...

Poleć forum