Uszkodzony profil gracza

Boolin

Świeżak
Świeżak
Witam,

Wczoraj podłączyłem dysk do zbanowanej konsoli kolegi. Na miejscu nie mieliśmy dostępu do Internetu takze wszystkie zakupione pełne wersje gier ( trials hd, zombie apocalypse, toy soldier, peggle) działały tylko jako demka.
Co więcej nic nie było zapisywane oraz nikt z grających nie zdobył achivment'a, który mógłby się zapisać na moim koncie.

Kilka minut temu podłączyłem dysk, profilu mojego nie ma. W opcjach mój profil opisany jest jako uszkodzony.
Przy próbie odzyskania taga gracza nie mogę zalogować się za pomocą swojego hasła i maila. Ciekawe jest to, ze na stronie [www.passport.net] logowanie przebiega bez problemu.

Jak rozumiem nie będę miał mozliwości odzyskania swojego dawnego profilu? Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy cała konsola jest zbanowana? Czy moze straciłem tylko swoje konto?
Jutro z miejsca, wszystkie graty idą na allegro i nie chciałbym kogoś oszukać w opisie.

Dodam, ze jestem strasznie zły bo wszystkie gry mam oryginalne, wpakowałem duzo siana w to wszystko. Czuję się ostro wyruchany przez firmę Microsoft.

dziękuję i pozdrawiam,
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Wydaje mi się ze nie musi być profilu na dysku by do przywrócić...
 

[matheok]

Użytkownik
Użytkownik
ja mialem identycznie 2 tygodnie temu. Wlozylem dysk do zbanowanej konsoli kumpla po naprawie, bo kumpel stracil profil. Chcielismy zobaczyc, czy jak podlacze moj dysk, to coś sie bedzie dzialo. Lecz niczego nie bylo. Wlozylem dysk znow do mojej konsoli i niccc. To samo co u niego. W ustawieniach konsoli pisalo ze profil uszkodzony. Jednak dałem odzyskiwanie profilu i z xbox live ladnie od nowa go odzyskalem:)
 

Boolin

Świeżak
Świeżak
Dobra,

Konto działa. Sprawdzałem na konsoli u znajomego. Wychodzi na to, że zbanowali mi tylko dysk tak?
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
Dobra,

Konto działa. Sprawdzałem na konsoli u znajomego. Wychodzi na to, że zbanowali mi tylko dysk tak?
Przecież nie banuja dysków?Chyba przed odzyskaniem profilu trzeba usunąć stary który się chce odzyskać
 

Boolin

Świeżak
Świeżak
No nie wiem jak to jest z tymi banami dlatego pytam.

W ustawieniach pamięci moje konto posiada status uszkodzonego.

Także usunąć je z dysku i spróbować odzyskać na nowo?

dziękuję
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Zbanowana konsola automatycznie "uszkadza" każdy profil jaki znajdzie. Ale nie ma tego złego - można go odblokowac. Wystarczy PC, pendrive bądź dysk podpięty pod kompa i chwila czasu.
http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-odblokowac-gamertag-profil-oraz-save-ze-zbanowanej-konsoli-31336.html
Dysk jest niezbanowany jeśli masz dasha 9199
 

Boolin

Świeżak
Świeżak
Dobra, tylko mój profil oznaczony jest jako uszkodzony.
Nie wiem tylko jaką wersję mam dasha. Wszystko aktualizowało się automatycznie gdyż konsolka cały czas podpięta jest do Internetu.

Jutro jak wstanę usuwam swój profil z dysku, spróbuję go odzyskać - na innej konsoli działa.

Wychodzi na to, że problem rozwiązany, tak?
 

Do góry Bottom