1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uszkodzony profil po przeniesieniu na inną konsolę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jaca86, Listopad 26, 2010.

1. Jaca86

Jaca86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam
    Mam 2 konsolę. Obydwie są NIEzabanowane.
    Jednej używam do grania na oryginałach a drugiej na piratach.
    Ostatnio wgrałem nowego dasha na piracką konsolę z płyty. Na oryginalnej konsoli nowego dasha wgrałem po podłączeniu do liva. Mam taki problem że gdy zaloguje profil na przerobionej konsoli a później przeniose dysk z tym profilem na konsole nieprzerobioną pokazuje że profil jest uszkodzony. Nie miałem tego problemu do momentu wgrania na przerobioną konsole dashboardu z płyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    to nie wina dasha, możesz mieć coś z konsolą

4. Jaca86

Jaca86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Widziałem na innym forum podobny temat w którym autor miał ten sam problem. Problem zaczął się pojawiać po wgraniu dashboardu z płyty.

5. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    dash na płycie jest pewnie inny niż z xbl. ściągnij najnowszy i zaktualizuj z penka przerobioną konsolę

6. Jaca86

Jaca86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    no właśnie ten na płycie był chyba najnowszy(616 końcowka) i nie moge teraz już zaktualizować.Podłączałem nawet przerobioną konsole do liva i żadnej aktualizacji nie było. Da się coś z tym zrobić???
    Wiem już co jest przyczyną. Dostałem chyba bana offline. Brat włożył płytke z assasinem brotherhood, a w napędzie jest tylko ixtreme.

Wczytywanie...

Poleć forum