1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil pomocy !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DLG, Wrzesień 20, 2010.

1. DLG

DLG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka. Ratujcie panowie !! :p Mam taki problem miałem swój profil na pendirve i mój kolega kupił na necie konsole z 3rod naprawiłem to i nie wiedziałem ze ona ma bana wsadziłem mojego pendriva i gdy wkładam go teraz do swojej konsoli to pisze ze mam "Profil uszkodzony" da się coś z tym jeszcze zrobić czy nie za bardzo ? Moja konsola nie ma bana. (możę przez opcje odzyskaj tag gracza a pendriva sformatowac na kompie i odnowa przerobić w konsoli na zgodny z xbox 360?)

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie wiem czy da się naprawić uszkodzony profil. Myślę że jedynie odzyskać z live i jedynie stracisz osiągnięcia zdobyte na zbanowanej konsoli.

4. DLG

DLG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja nawet na niej nie gralem w zadna gre ;p czyli jak dam odzyskaj tag gracza to bedę miał profil ten z przed wsadzenia go w zbanowana konsole ?

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tak powinno być, spróbuj.

6. danysatan

danysatan Świeżak Świeżak

Polubienia: