1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ocb1988, Marzec 17, 2011.

1. ocb1988

ocb1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam... przeczytałem wiele postów na ten temat i odpowiedzi nie znalazłem.
    Wiec sytuacja wygląda tak...

Mam sprawę tego typu :
    przeniosłem wczoraj dysk do kolegi on ma przerobioną konsole ... graliśmy w Fight Night odblokowaliśmy jakiś "osiągnięcia " dziś podłączam dysk i pokazuje mi ze "Uszkodzony Profil" da się jakoś to naprawić ? mam kabel do Xbox360 -> PC . Na stronie xbox.com mogę się normalnie zalogować.

da się coś z tym zrobić?

Myślałem o tym aby migrować konto myślicie że to coś da? z US na PL?

czy to wystarczy? http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...il-oraz-save-ze-zbanowanej-konsoli-31336.html

mam Lt + i niezbanowaną konsole poprostu pokazuje mi tylko 3 profile a kiedy wchodzę w Ustawienia systemu\pamieć\ Profil gracza - pod moim profilem pisze uszkodzony profil :(

nie zależy mi na punktach ale na koncie LIVe bo kupiłem w tamtym miesiącu tu taki klops. i mam jeszcze 13 miesięcy

posiadam kabel do podłączenia xbox-> PC

Proszę o pomoc i dzięki z góry

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    kolega ma widocznie zbanowaną konsole i uszkadza profil tak że widoczny jest tylko na jego konsoli. Skorzystanie z poradnika który wskazałeś pomoże. Możesz także odzyskać profil z live, ale stracisz osiągnięcia które dostałeś u kolegi.

4. ocb1988

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn

Rozumiem ze mam usunąć uszkodzony plik z konsoli ?

5. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Ze zbanowanej, profil będzie automatycznie "uszkodzony" użyj metod w poradniku, by usunąć "uszkodzenie". Nie kasuj profilu, bo wtedy pozostanie tylko odzyskać go z LIVE'a, inaczej stracisz osiągniecia które zdobyłeś u kumpla.

6. ocb1988

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    nie obchodzą mnie te punkty a kumpel nie ma zbanowanej konsoli ..
    zapytam jeszcze raz czy mam usunąć ten profil uszkodzony a potem odzyskać gt .
    bo próbowałem gt ściągnąć ale dochodzi do połowy i pisze żebym sprawdził czy dysk jest podłączony itd. po czym spróbuj ponownie

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    na razie nie usuwaj profilu, bo lepiej mieć kopie bezpieczeństwa w razie czego. Podłącz jakiś inny dysk, lub pamięć i sprawdź przez "testuj połączenie" czy łączy Ci z live. Jeżeli nie połączy to prawdopodobnie nie widzi całej ostatniej aktualizacji, więc musisz zaktualizować konsole tak żeby uzupełniła brakujące pliki (avatary) na ten drugi dysk. Jeżeli uda się połączyć to odzyskaj gamertag. Jak wszystko się uda podłącz ten pierwszy dysk, usuń z niego uszkodzony profil i przenieś profil z tego drugiego.

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    najlepiej usun profil i odzyskaj na XBL, jesli nie interesuja Cie punkty...

9. ocb1988

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    Udało sie dzieki wszystkim za Pomoc .. Temat zamnkniety

Wczytywanie...

Poleć forum