1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uszkodzony profil - problem z naprawą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fluid, Październik 31, 2012.

1. fluid

fluid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wawa/Lodz
    Witam

jakis tydzien temu podczas transferu danych na dysk konsoli (za pomoca kabla) aplikacja sie wykrzaczyla a po podpieciu do konsoli okazalo sie ze profil sie uszkodzil
    probowalem to naprawic ale po wgraniu profila do modio pokazuje sie taki oto komunikat

ma ktos pomysl jak to naprawic?
    Troche mi szkoda prawie 4-letniego profilu z save'ami i GS
    Dodam ze konsola jest zbanowana i mam RGH jezeli to ma jakies znaczenie

Z gory dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. kusasfull

kusasfull Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    A, A
    ...

Z tego co wiem chyba się nie da naprawić ale da się chyba tylko odzyskać savey ale nie wiem jak to zrobić więc chyba przepadło spróbuj jeszcze odpalić dysk przez przez program buffalo w google wpisz i będziesz miał.

4. fluid

fluid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wawa/Lodz
    wlasnie program buffalo party mi sie zwiesil podczas transferu i spowodowal to wszystko :)

Wczytywanie...

Poleć forum