1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gander84, Styczeń 7, 2012.

1. gander84

gander84 Guest

Mam problem wziolem moj dysk z xboxa do szwagra i kontynuowalem granie w assasyna u niego na konsoli bardzo duzo u niego przeszedlem dzis wrocilem wkladam dysk do siebie a tu lipa nie ma mojego profilu inne sa tylko mojego nie ma. ale w opcjach profili widac takze moj tylko tyle ze pisze ze jest uszkodzony. Potrzebuje odzyskac moje savy i milewidziane osiagniecia. moja konsol anie byla podlaczana do internetu. Szwagier kiedys gral na necie teraz nie ma podlaczenia rowniez. Co sie stalo i jak mam to odzyskac. Bardzo prosze o instrukcje bo mi bardzo zalezy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Spróbuj konsole do neta podpiąć i pobrać swój profil

4. gander84

gander84 Guest

ale ja nie mam profilu na necie i nigdy sie z netem nie laczylem. i nie zakladalem tam konta

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. gander84

gander84 Guest

no tak ale jak ja niby oflagowalem konsole skoro ni epodlaczalem jej do neta

7. gander84

gander84 Guest

Ten tutorial ktory podal mi ziom dziala i odzyskalem profil razem z punktami i osiagnieciami. Jest jednak problem z savami do Assassins Creed 2 a wlasnie na tymi mi zalezalo najbardziej, w grze wyskakuje z eplik z save jest uszkodzony?? czy istnieje mozliwosc odzyskania tego? czy ewentualnie mozna jakos wrzucic czyjs save bo spedzilem juz pare godzin nad gra i nie che grac od nowa. Potrzebuje 6 sekwencji DNA. Czy istnieje sposob zebym mogl pograc jakos tam gdzie skonczylem??

Wczytywanie...

Poleć forum