1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony Profil

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Matiasik, Wrzesień 17, 2013.

1. Matiasik

Matiasik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brodnica
    Witam, niedawno skopiowałem sam profil z dysku na pendrive'a i podłączyłem pod kompa aby skopiować demo. Niestety demo nie chciało się wgrać a na dodatek gdy chciałem skopiować profil z pena na dysk, niestety okazało się, że profil jest uszkodzony.
    @Edit: Gdy podłączałem pena, pokazywało tylko 3 kb wolnego miejsca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Miałem to samo... A dokładniej - skopiowałem profil offline ze starej konsolki na pena i podłączyłem do nowej - profil uszkodzony. Nawet nie ma szans ponownego skopiowania - konto zostało ze starej usunięte, a sama konsola sprzedana. Próbowałem wielu opcji, ale niestety nic nie dało się z tym zrobić. Postanowiłem przypisać moje savy do nowo utworzonego na konsoli profilu - jedyna różnica, że wtedy wszystkie punkty idą sie walić ;/ Zależy czy zależy Ci na osiągnięciach czy po prostu chcesz mieć swoje stany gier. Co innego jeśli chodzi Ci o profil XBL - wtedy żaden problem - na konsoli pobierasz profil wpisując swoje dane konta (mail i hasło) i profil wraz osiągnięciami wraca do nas na nowo ;)

Wczytywanie...

Poleć forum