1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony Profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kokoc22, Czerwiec 20, 2014.

1. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam jeden problem ostatnio chyba podczas aktualizacji(nie jestem pewien) uszkodził mi się profil. Próbowałem go odzyskać po przez programy takie jak Horizon itd. lecz nie uzyskałem żadnego rezultatu. Jednym ze sposbów jest sciągniecie go z xbox live, ale jest jedne problem nie pamietam emaila na ktorego zalożyłem to konto? czy jest jakaś możliwość sprawdzenia tego emaila ? pamietam nazwe. Wchodząc na konsoli kolegi moje konto nadal istnieje bo ma mnie w znajomych a szkoda mi go ponieważ mam je od 6 lat. Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Możesz się zalogować na ten uszkodzony profil ?? Jeśli tak to masz maila w informacjach.

4. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie mogę właśnie i nie pamietam emaila na który jest on zarejestrowany.

5. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jeśłi Ci bardzo na nim zależy zamów rozmowew MS w poniedziałek i pomogą Ci odzyskać.

6. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A to coś kosztuje ? To pewny sposób na odzyskanie konta i savów ? i jak to się robi ;)

7. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wejdz na www XBL i tam masz pomoc , wybierz opcje xbox live problem z profilem czy coś takiego .... wyskoczy Ci opcja zamów rozmowę , zamawiasz rozmowę dzwonią do Ciebie ( za darmo) jeśli tam nie będziesz miał opcji zamówienia rozmowy skorzystaj z innej gdzie jest , MS nie przywiązuje uwagi w jakiej sprawie zamawiasz rozmowe.

Wczytywanie...

Poleć forum