1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sereczek, Listopad 11, 2009.

1. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Hay zazwyczaj sobie radziłem z problemami z xboxem no ale nikt nie wie wszystkiego. Zacznę od tego że mam 2 konsole xbox 360 1 która wczoraj została zbanowana i 2 która nie jest nawet przerobiona. Zacząłem grać dziś sobie w MW2 gdy skończyłem chciałem zaktualizować profil na konsoli 2 czyli tej nie przerobionej a tu zonk nie wykrywa profilu a na pamięci na której jest pokazuje że profil jest uszkodzony z tym że na konsoli 1 pokazuje że profil jest całkowicie sprawny. Odzyskałem gametag na konsoli 2 ten zanim miałem achivmenty z MW2 potem odpaliłem konsolę 1 z odzyskanym profilem wszystko śmiga odpaliłem MW2 tylko żeby w profilu było że odpalałem grę. W końcu odpaliłem konsole 2 i chciałem zalogować profil odzyskany z odpalonym MW2 a tu znów zonk profil uszkodzony. Sumując jeżeli zrobię cokolwiek na konsoli 1 na profilu który pochodzi z konsoli 2 ten automatycznie robi się uszkodzony i jest wykrywalny tylko na konsoli 1. Teraz pytanie jak odpalić profil z konsoli 1 na konsoli 2 i o co w ogóle chodzi z tym uszkodzeniem przecież na 1 konsoli działa to czemu na 2 nie ? Dodam że kiedyś to zrobiłem przy poprzednim banie tylko nie pamiętam jak.

Edit: Dzieje się tak także gdy stworze nowy profil z odpientym xlive i dyskiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rczak16

rczak16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    jak by przerobiona konsola nie złapała bana to by tak nie było

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Dostales bana to save i profile z konsoli zbanowanej nie ebda widziane na innych.KOSz i warn-byla juz masa takich tematow

Wczytywanie...

Poleć forum