1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HIF PL, Listopad 12, 2010.

1. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Ostatnio grałem sobie w Black Ops'a na przerobionej konsoli (nie zbanowana, ale wgrany najnowszy dash, nie podłączana do liva). Następnie chciałem przenieść mój profil online na nieprzerobioną konsolkę. Robiłem tak wiele razy, więc myślałem, że nic się nie stanie. Ale na nieprzerobionej konsoli widnieje napis "profil uszkodzony". Co ciekawe, na tej karcie pamięci miałem też kilka innych profilów offline, które działają. Miał ktoś podobną sytuację? Możliwe, że jest to związane z nowym dashem :/.

PS: Przerobiona konsolka prawdopodobnie oflagowana (odpalone Fable III), można zgrywać gry na dysk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pobawiłem się w detektywa... i jeśli włączę konsole to nic się z profilami nie dzieję. Ale jeśli zaloguje się na jakikolwiek z nich i włączę grę (może być pirat, albo oryginał bez różnicy) to profil zostaje uszkodzony i działa tylko na tej konsoli. Jest to związane więc z nowym dashbordem i/lub oflagowanie konsoli. Proszę o potwierdzenie tej informacji (oczywiście prośba do osób posiadających 2, jednej oflagowanej). A i co ciekawe savy działają po odzyskaniu konta z live.

Jeśli ktoś to potwierdzi, to mamy kolejny bonus związany z najnowszym dashboardem!

PS: post pod postem, ale za to będzie widoczny.

4. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    mi nowy dash uszkodzil wszytskie dodatki dla avatara oprocz tych z fable 3 i to jest dopiero czarna magia

5. Gambit_80

Gambit_80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @HIF PL ---- > Tak jest. Jezeli na oflagowanej konsoli odpalisz profil - profil staje sie uszkodzonym i mozliwym do odczytania tylko na oflagownej konsoli (lub tylko tej na ktorej byl odpalany)
    @bison616 -----> Nie uszkodzil tylko nie zostaly zaktualizowane. Zreszta gdy chcesz ubrac nagrode pisze ze nalezy polaczyc sie z xbl i aktualizowac nagrody (zmienily sie awatary wiec i wyglad nagrod ulegl zmianie)

Wczytywanie...

Poleć forum