1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Laska151, Luty 3, 2011.

1. Laska151

Laska151 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DE
    Witam! mam przerobionego klocka LT 1.1+ niezbanowana, nie gram on-line tylko czasami podłącze do neta sprawdzić nowości. Mój napęd kuleje więc ostatnio skopiowałem swój profil na pena i próbowałem wrzucić go na konsole kumpla (LT 1.1+ niezbanowana) żeby pograć w AC:B, podczas próby skopiowania pisze że mój profil jest uszkodzony,. o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Odzyskaj profil u swojego kolegi za pomoca xbl. Masz taka opcje odzyskaj gamertag.

4. Laska151

Laska151 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DE
    heh dzieki wielkie ;]

Wczytywanie...

Poleć forum