1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil:\

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez OROPAC, Luty 8, 2011.

1. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam!Problem wyglada nastepujaco, rok temu dostalem bana na konsole uszkodzony profil usunąłem i uzylem opcji odzysja GT. Przez rok grałem na zbanowanej konsoli i wszystko było ok. Wczoraj kupilem sobie nowa konsolo podłączyłem do niej stary dysk i ku mojejmu zdziwienu profil znowu jest uszkodzony czy jest mozliwosc jakos go naprawic zebym mogł znowu grac na nim przez live??dzieki za odp!!!pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1066
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak jest program do edycji profili

4. OROPAC

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mozesz podac nazwe albo jeszcze raz link i jakis maly opis jak to zrobic

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  6. Q.T.R.I.X

Q.T.R.I.X Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Siema jezeli chcesz pomocy przy tym pforilu to ci chetnie pomoge bo dokłądnie 2 dni temu to samo mi sie przytrafiło i myslalem ze juz wszystko stracone az w koncu znalazlem to ;d.
    http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...il-oraz-save-ze-zbanowanej-konsoli-31336.html rób wg tegog tylo ze skopiuj save z karty/dysku na pena i odczytaj za pomocą programu xtaf v 44 i reszte rób od 2 punktu wg poradnika i na serio to dziala jezeli przy kopiwaniu nie bedzie dzalac to zrób to programem modio.pozdrawiam

7. OROPAC

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dziekx biore sie do roboty;D Tez myslalem ze moje 36000Gs przepadło:)

8. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ale jak mam to odczytać za pomocą programu xtaf v 44? proszę o pomoc krok po kroku

Wczytywanie...

Poleć forum