1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uszkodzony profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Eric6666, Czerwiec 29, 2011.

1. Eric6666

Eric6666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Połączyłem się dzisiaj do internetu i mój wcześniejszy profil został uszkodzony, ( uszkodzony, a niezbanowany ) pewnie dlatego, że jakiś czas temu wgrałem na niego ( nieużywane z powodu nowego dasha ) jakieś ubranka itd, a po aktualizacji prosto z internetu profil został uszkodzony i nie wiem jak go odzyskać. Ewentualnie same savy, na punktach mi nie zależy. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paweloDJ

paweloDJ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    już ich nie odzyskasz stwórz nowy profil i wgrywaj savy z neta .Mi to wygląda na bana ale jeżeli tak twierdzisz .:D

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Co Ty wygadujesz? Skoro ma uszkodzony profil to po prostu musisz odzyskać tag gracza i wszystko będzie działać...

jedyne co możesz stracić to osiągnięcia zdobyte po odłączeniu się ostatni raz od XBL

Wczytywanie...

Poleć forum