1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony profil

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kamel12345, Sierpień 10, 2011.

1. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Problem wygląda tak.
    Włączam sobie dziś konsole a tu nie ma profilu. Wszedłem w ustawienia>pamięć>Dysk>profile i pokazuje tam że profil uszkodzony.
    Czy istnieje jakiś sposób aby odzyskać profil? Konsola jest zbanowana więc LIVE odpada.
    Próbowałem modzić w profile editor ale dalej wyświetla jako uszkodzony.
    35 000G i zapisy poszły się paść:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    xbox ci uszkodzil profil na innym powinien dzialac xboxie. nie wiem czy najnowszy dash nie zdejmuje tego i trzeba uwazac na flasha na najnowszym

4. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Profilu nie da się jednak odratować więc mam pytanie co do save. Jak wgrać zapisy do nowego profilu?

5. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Są programy. SZUKAJ!!

Wczytywanie...

Poleć forum