1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony save gry po skopiowaniu - Metro Last Light

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seio, Lipiec 8, 2013.

1. Seio

Seio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam taki problem. Do niedawna korzystałem z karty pamięci sdhc przez czytnik usb, jako nośnik pamięci dla moich zapisanych stanów gry. Wówczas nie miałem oryginalnego dysku twardego. Niestety moja konsola xenon ostatecznie wyzioneła ducha, więc kupiłem drugą, Jaspera Elite z dyskiem 120GB.
    Po podłaczeniu do niej mojej karty pamięci, chcąc przekopiować wszystko na hdd, okazało się, że konsola wykrywa kartę jako nie przystosowaną. Nie wyświetla się jako nośnik pamięci o ustalonej pojemności, w grę wchodzi jedynie ponowny format przez konsolę. Zastosowałem więc inny sposób, aby przenieść moje save'y. Wyjąłem dysk z obudowy, podłączyłem do komputera przez adapter usb/sata i przeniosłem dane z karty na dysk w programie Horizon. Po ponownym zmontowaniu dysku, mój profil działa prawidłowo, jak i save z gry Batman: Arkham City. Niestety Metro Last Light wywala powiadomienie o uszkodzeniu. Próbowałem tego kopiowania dwukrotnie. Za pierwszym razem, gdy na konsoli nawet jeszcze nie odpaliłem tej gry, za drugim, gdy utworzyłem nowy zapis. Kurcze, miałem za sobą prawie 20h gry :/
    Dodam jeszcze, co może być istotne, że mam pewne podejżenia odnośnie wadliwego działania portów usb w tej "nowej" konsoli. Mogę się jednak myślić, że to z nimi jest problem. Obecny dashboard to 2.0.162. Gdy wrzuciłem na pendrive'a update do 163, konsola nie wykryła go! Mogłem wejść w folder z plikami aktualizacji i nic poza tym. Żadnej reakcji na update. Co dziwne, po podłączeniu do LIVE, konsola również nie została zaktualizowana. Ale to już mniejsza z tym...
    Co z tym save'em z Metro LL? Jest jakaś szansa na odratowanie tego?

Edit: Już naprawiłem save gry.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum