1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uszkodzony Xbox = sporo gier, w tym GUITAR HERO METALLICA + GITARA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sfidt, Listopad 1, 2012.

1. Sfidt

Sfidt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    S-ki
    Witam!
    Jako że ostatnio po raz drugi zepsuł mi się Xklocek(tym razem E74, wymienialem x-clampy i pasty ale dalej nie siada wiec chip ANA padł, wczesniej jeszcze mialem RROD a teraz juz zrezygnowalem z bawienia sie w serwisy i naprawy) wyprzedaję wszystkie swoje gry

Mass Effect
    Mass Effect 2 + niewykorzystany kod cerberus (musialem kupic 2 egzemplarz - w pierwszym pękł dysk 1 - kodu nie wykorzystalem)
    Dead Rising
    Ace Combat 6
    TES IV: Oblivion GOTY
    Skate(rysnieta plytka, nie peknieta = do regeneracji)
    The Last Remnant
    PGR 3
    No i mój kolekcjonerski bajer:
    GUITAR HERO METALLICA GRA + GITARA!! RARYTAS! (2753104506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Poza allegro(na życzenie stworzę aukcję) mam tez do sprzedania 1 pad do xboxa + pilot BigBen.
    Do tego dysk twardy 20gb z dwoma znaczącymi kontami XBL, na których jest wykupione: DLC do ME2(nie wszystkie dlc wygladu i bez Arrival, jest zlodziejka, shadow broker, overlord, wszystko z kodu cerberusa), DLC do ME1 (Bring Down the Sky), Gears of War 2, Plants vs Zombies, Limbo, inne arkadowki, ktore byly za darmo(nie pamietam dokladnie nazw ale takie krotkie zrecznosciowki), jedno konto ma ponad 12k achi pointsow, calak z obliviona etc. Do tego na dysku jest DLC do GH: Metallica w postaci plyty Death Magnetic w grze.
    + oczywiscie save'y

Pozdrawiam i zachecam do zakupu

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Uszkodzony Xbox = sporo gier, w tym GUITAR HERO METALLICA + GITARA

cena za dysk ?

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jaka cena za pada i w jakim stanie jest?

5. Sfidt

Sfidt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    S-ki
    Up.

Do sprzedania to co widać tutaj: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Do tego na życzenie wystawię(ewentualnie sprzedaż poza allegro - tak zrobiłem np. z GH = zszedłem z ceny - brak prowizji allegro) pada, pilot i dysk twardy 20gb z zawartością opisaną wyżej(zawsze możesz kupić dysk, a konta z wykupionymi bajerami "odzyskać" na swoim, ewentualnie większym dysku, oczywiście podaję e-maile i hasła do kont razem z zakupem dysku).
    Pozdrawiam
    P.S. Ceny poza tymi wystawionymi już na allegro podlegają negocjacji.
    P.S. 2 Taka nieco śmieszna propozycja: mogę wymienić gry na karty Magic The Gathering (jeśli ktoś, kto to przegląda ma nieco kart niech się odezwie to napiszę co by mnie interesowało)

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie masz 20 posow. Możesz pisać w dziele jedynie dla świeżaków!!!

Wczytywanie...

Poleć forum