Uszkodzony Xbox

troon666

Świeżak
Świeżak
Witam,

wszedlem w posiadanie uszkodzonego xboxa elite. Nie znam za bardzo historii naprawy konsoli. Xbox przy pierwszym uruchomieniu odpalil sie i na tv widac bylo wszysko jakby dzialal. Przy nacisnieciu ejeck ekran zgasl i od tamtej pory juz sie nie wlacza. Naped w tej chwili ma problemy z wysuwaniem czasem sie zatrzymuje podczas wsuwania sie. Xboxa wczoraj rozkrecilem. widac ze laser sie porusza ale plyta nie startuje( raz na pare sekund ruszyla). Drodzy forumowianie... jakie rokowania, mozna w domu to zrobic, ile ewentualna naprawa i najwazniejsze pytanie , jezeli teraz nie ma obrazu to znaczy ze oprocz napedu cos z wejsciem jest uszkodzone? za wszelaka pomoc dziekuje. Moge przeslac jakies zdjecia czy nagrac filmik.

pozdrawiam
 

mat2322

Świeżak
Świeżak
Jeśli jest na gwarancj to wyśli konsolę do microsoftu i oni to naprawią za darmo.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Uszkodzony Xbox

Jak rozlozyl to po gwarancji. Połączenie napęd i zobacz czy działa. Czy świecą się jakieś czerwone diody na konsoli lub zasilaczu?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

troon666

Świeżak
Świeżak
konsola nie jest na gwarancji, diagnoze nie umiem/nie da sie uruchomic. wrzucam filmik jak to wyglada.
WRZUTA - IMG 0031 sory za delerke ... kacucha
po odlaczeniu napedu konsola uruchamia sie normalnie

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Uszkodzony Xbox

Jak bez napędu działa to ja bym uszkodzony napęd obstawial.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
powiedz jeszcze jaka data bo jeśli rok 2006 to nie warto inwestować w nią większych pieniędzy
 

sir_bombel

Świeżak
Świeżak
mój xbox też nie pokazywał obrazu tylko, że były te czerwone diody, wynikało to ze złego podłączenia napędu, mimo, że się wysuwał. Jak możesz sprawdź na innym napędzie i cacy ;)
 

akwarium25

Banned
zobacz kod blędu najpierw i się pomyśli
 

troon666

Świeżak
Świeżak
Przepraszam ze dopiero teraz.
Wiec MFR Date 2009...tylko jest podejrzenie ze srodek i opakowanie nie sa zgodne. Klient sklepie cos z gwarancja kombinowal. Dash 9199:) Nie mozna zaaktualizowac ani przez live ani przez usb. Kod bledu nie umiem/nie da sie sprawdzic -wydaje mi sie ze xbox musi miec 3 czerwone diody aby sprawdzic kod bledu. Naped to liteon przy podlaczeniu nawet na wlaczonym xboxie, tv od razu traci sygnal.
Nie mam opcji na razie na 2 naped.
Pls pomocy:):)
 

troon666

Świeżak
Świeżak
refresh.. dalsza prosba o pomysly:)
Pytanko czy z tym dashem da siec cos zrobic, mam dysk do niego 120G. Generalnie naped nie potrzebny oby gry dalo sie ladowac na hd.
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcesz odpalać gry z hdd to musisz przerobić na RGH.
Koszt ok 150-200zł, wtedy napęd będzie zbędny :)

Pozdrawiam !
 

troon666

Świeżak
Świeżak
no ok ale jezeli naped nie jest od tego xboxa a jest taka mozliwosc czy da sie to zrobic na tym dashu ?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
napęd wywalasz, nie będzie potrzebny - wszystkie gry będziesz kopiować po FTP
 

troon666

Świeżak
Świeżak
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
 

Do góry Bottom