1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uTorrent

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fuks, Listopad 22, 2009.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Mam taki problem wczoraj zacząłem pobierać grę z Xbox-Sky i dzisiaj chciałem pobrać resztę ale gdy utorrent się łączy i daje na zakładke tracker pisze Błąd: The current downloanding document quantity has surpassed the limit i nie chce się pobierać a gdy dam zatrzymaj i dam znowu start pisze, że działa ale za chwile zaś ten błąd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    a jakie masz ratio ??? pewnie już za dozo po ściągałeś musisz teraz ta przynajmniej z 2 dni udostępniać pliki najlepiej bez ściągania z xbox sky

Wczytywanie...