1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UTRACONE KODY DO GIER PO RESECIE XBOX ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrzysG, Kwiecień 19, 2015.

1. KrzysG

KrzysG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, prośba o pomoc !!!! Kupiłem XBOX ONE, na której były zainstalowane 4 gry (z kodami z Live)
    Jako nowy posiadacz konsolki zrobiłem najgłupszą rzecz na świecie !! Przywróciłem konsolę do
    ustawień fabrycznych, zniknęło mi wszystko. Ustaliłem nowy profil, próbowałem wgrać od nowa te
    gry i koniec :( Pojawia się komunikat, że ten kod do gry został już użyty. Poprzedni właściciel konsolki nie pamięta swojego użytkownika w xbox-ie i też nie wie, jak mi pomóc. Żal mi trochę tych
    4 gierek, PROSZĘ WSZYSTKICH O POMOC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic nie zrobisz, bo gry są przypisane do konkretnego profilu. Jak nie znacie danych to ich nie odzyskasz.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Poprzedni właściciel w uja leci że nie pamięta...
    Te dane to adres emailowy i pass... jak można tego nie pamiętać?
    Jakaś ściema i tyle.

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Niestety kolego wychodzi na to że tamte gry miałeś na koncie poprzedniego właściciela jedyna sposób na odzyskanie to zalogowanie się na jego konto i pobranie wszystkiego od nowa bez jego profilu i danych do logowania nic nie zrobisz i raczej nikt z forum ci nie pomoże ponieważ nie ma takiej możliwości

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum