Utrata gier zapisanych w chmurze

misiek2499

Świeżak
Świeżak
Witam ostatnio konsola m strasznie zamulała na stronie microsoft dowiedziałem się że może to być przyczyna dysku i w tym celu trzeba go sformatować więc zapisałem gry w chmurze ale po konfiguracji całej konsoli nie ma gier w chmurze :( nie wiem co mam zrobić miałem tam ponad 100 gb gier
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przecież gry Ci sie nie zapisują w chmurze, a TYLKO zapisy z gier (save). Jeśli gry kupiłeś swoim profilem to masz je w Gry i Aplikacje na liście gier do pobrania. Logiczne, że gry po formacie trzeba na nowo pobrać na dysk. Zapis z gry pobierze Ci sie automatycznie z chmury jak odpalisz daną grę.
 

misiek2499

Świeżak
Świeżak
Kupiłem tą konsole od prywatniej osoby jak ją podłączyłem to był tylko jeden profil czyli muszę się skontaktować aby podał mi swoje konto tak ? jestem zielony w tych sprawach
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No jak Ci poda to pograsz inaczej się nie da..
 

misiek2499

Świeżak
Świeżak
a gdzie znajduję się dokładnie ta zakładka gry i aplikacje ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wydaje mi się że mówisz o X360 bo napisałeś aż 100GB gier a na XO to by były raptem dwie ;D

Logujesz się na to konto i masz tutaj wszystko co na nim było kupione. https://live.xbox.com/pl-PL/download/history
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No w konsoli w dashu jest, ja mam na samym dole ikonkę z tego (jeśli mowa o Xbox One). Jak ten od kogo kupiłeś nie poda Ci danych do profilu to masz po grach, dlatego cały czas się mówi, żeby kupować konsolę bez gier, ewentualnie z grami w pudełkach.
 

Do góry Bottom