1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Utrata gry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez silver1217, Grudzień 27, 2012.

1. silver1217

silver1217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli wykasuję profil z Xboxa na którym gram w medal of honor warfighter na xboxlive .Wpisywałem kod gry by pobrać przepustkę sieciową.ale nie podawałem kodu na stronie xboxlive.To gdy założę nowy profil xboxliv to czy bende mógł grać nadal w tą grę w sieci czy nie?
    Chcę usunąć profil i założyć nowy ponieważ gdy chcę się zalogować na battlelog to loguje mnie na innym profilu nie na tym co gram w tą grę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Przepustka sieciowa jest przypisana do konsoli, a więc ruszy na każdym koncie na danej konsoli.

4. silver1217

silver1217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To znaczy jeśli usunę cały profil i stworze od nowa drugi profil na xboxie wraz z nowym kontem meila ,orgin ,windows liv (xboxlive),przepustka sieciowa będzie ważna i bende mugł grać w sieci,tak?

5. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Utrata gry?

wcześniejsze konto było podłączone do live? jeżeli tak to z tego konta będziesz mógł wybrać opcje ściągnij ponownie.

Tapanięte z Samsung Galaxy Y

6. owiec311

owiec311 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    New York, New York, United States
    hmm...no to fajnie słyszec to bo tez sie nad tym zastanawialem ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum