1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Utrata konta Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rei 02, Kwiecień 28, 2014.

1. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam problem dużej wagi. Otóż dziś postanowiłem zmienic dziadowski Polski region na Brytyjski w konsoli x360. Niestety wszystko pięknie gra, prócz jednej małej rzeczy - środka płatności. Dotychczas posiadałem konto bankowe brata i na niego wszystko kupowałem. Ale, przy próbie aktualizacji konta bankowego muszę podać dokładny adres GDZIEŚ W ANGLI! Aby moja karta kredytowa mogła być zastosowana. Sęk w tym że wraz ze zmianą regionu mieszkam tam gdzie mieszkam czyli w Polsce. Na dodatek przed zmianą regionu wyraźnie było napisane że w razie braku aktualizacji środka płatności przed końcem subskrypcji GOLD, konto zostanie... wy******. Co mam zrobić? Czy da się teraz jakoś z tego wybrnąć bez utraty konta xbl? HELP!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Od biedy możesz utworzyć drugie konto ustawione na region PL z przypisaną kartą kredytową, poprzez które będziesz kupował interesujące Cię rzeczy, a następnie korzystał z nich na Twoim właściwym koncie. Wszystkie zakupione materiały są przypisane do konsoli (? jeśli się mylę, poprawcie mnie ).

Kumpel miał kiedyś podobny problem: konto miał ustawione na USA, kupił MSP, które były przeznaczone na rynek europejski i niestety nie dało się go zrealizować.
    Utworzenie drugiego konta rozwiązało problem.

4. DARREK

DARREK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    L-ca
    A PayPal?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

5. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Tak jak kolego wyżej napisał zaloz konto paypal dodaj tam karte ktora miałeś wcześniej na pl i będzie chulac

6. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Zakupione materiały sa przypisane do profilu i do konsoli tzn ze na każdej innej konsoli pobierzesz swój profil i mozesz grać w gry które kupiłeś tym profilem a na starej konsoli gry działają na wszystkich profilach

7. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po to zmieniłem region by kupować DLC których na pl nie było (np: Bioshock 2). Tak, Paypal mogłem używać do wczoraj. Gdy chciano ode mnie aktualizacji danych dotyczących mojej karty zarządano Angielskiego adresu zamieszkania. Gdy wpisałem swój w polsce, system wykazał że taki adres nie istnieje. A niemożliwe abym popełnił tam błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum