1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Utrata profilu gracza po formacie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slimLeo, Kwiecień 8, 2013.

1. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    Witam

Proszę o jakąkolwiek pomoc, mianowicie miałem sformatować kumplowi Pamięć pod Xboxa, niestety na swojej konsoli zrobiłem Format swojego pendrajwa na którym miałem wydzieloną pamięć 32GB na profile itp. No i niestety miałem tam swój Profil z dorobkiem ok 5 lat. czy jest na to jakiś sposób? Próbowałem programem PC Inspector File Recovery ale on nie znalazł tych xboxowych plików. W ostateczności czy jest jakiś program w którym mogę odblokować sobie na nowym profilu osiągniecią z gier. Najbardziej zależy mi na odblokowaniu całej seri Guitar Hero Rock Band DOA4 i 5 bo trochę mi to godzin zajęło. Konsola/profil nigdy nie miała styczności z XBOX Liva. Mam RGH.

Pomocy!

R.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak se nie zrobisz recovery to masz po profilu. Modio chyba dal rade odblokowac lub horizon osiagniecia.

1 osoba to lubi.
  4. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    Utrata profilu gracza po formacie Twoja wiadomość

Jakie Rcovery? gdzie to jest? Na osiągnięciach mi nie zależy tylko na sejwach.

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Mialem na mysli ,ze jak se nie przywrocisz tego pogranem to po save profilu jak nie masz kopi tego.

Wczytywanie...

Poleć forum