1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Utrata statusu Gold po migracji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bajol21, Kwiecień 19, 2011.

1. Bajol21

Bajol21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Underground
    Witam. Mam nie lada problem. Tak jak w tytule, straciłem status gold po migracji na polskiego live. Podobno były już one rozwiązane dlatego dość długo zwlekałem z przenosinami. Jednak w moim przypadku odebrano mi status a miałem subskrypcje do Grudnia 2011. Dzwoniłem do obsługi klienta jednak nie wiedzą czemu tak się stało. Kazali mi czekać do 10 dni, powinien się ktoś ze mną skontaktować. Czy miał już ktoś podobne problemy ?

Wczytywanie...

Poleć forum