1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uwaga do wszystkich graczy kupujących oryginalne gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wikoonio, Luty 9, 2010.

1. Wikoonio

Wikoonio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Postanowiłem,że zrobię tego posta,ponieważ ostatnio sam zetknąłem się z taką przykrą sytuacją.Mianowicie chodzi o gry które się zepsuły.Gry można reklamować w sklepie - ok,ale co z graczami zakupującymi grę przez internet ? Zresztą w sklepach nie zawsze uznają reklamacje...Jeśli zadzwonimy do sprzedawcy lub jakiegoś sklepu od którego zakupywaliśmy grę przez internet,to raczej mało go to będzie obchodzić...Co wtedy robić ? - Wystarczy,że zerkniemy na tył oryginalnego opakowania (najlepiej Polskiego) znajdują się tam numery do np.Pomocy technicznej itp.Ja osobiście zadzwoniłem właśnie do niej i mówimy o problemie,większość dużych firm takich jak np.EA dbają o klientów i po prostu każą wysłać Ci te grę listem,a już po kilku dniach przysyłają Ci nową.
    Ja miałem takie doświadczenie z fifą 10,która zepsuła się w dzień przyjścia paczką ..Wiem również,że różne inne firmy też tak robią więc jeśli macie taki problem,to nie zwlekajcie i dzwońcie właśnie pod te linie ;]...

2. Lotnik421 Xbox One

3. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Eeee. Żart? Nieśmieszny...

Poczytaj sobie instrukcje. Zawsze jest napisane, że w razie problemów należy dzwonić i podane są warunki gwarancji + telefony. Jedyne co potrzeba to gra i dowód zakupu. Ameryki nie odkryłeś. :)

4. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    koles po prostu posty nabija widze bo jakies nie potrzebne i istniejace tematy zaklada i jeszcze pomogłem - podziękuj LOL!

5. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Właśnie spodziewałem się takich asów jak wy ;]
    Ja napisałem to dla tych którzy o tym nie wiedzą ;]
    PS:Żaden dowód zakupu nie jest wymagany

6. Nowis

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kurde ale koleś to nie zależy od tego z jakiej firmy masz grę tylko gdzie ją kupiłeś... a z reszta wgl nie ma o czym gadac jak ktos bedzie mial problem ze swoja gwarancja to moze w kazdym momencie temat takowy sobie zalozyc i o porade spytac

7. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    OMG właśnie dlatego założyłem ten temat żeby inni nie mieli takich problemów jak ja i nie musieli zakładać innych kumasz?
    Weź lepiej wracaj do piaskownicy ;//

A tak wgl. to doczytaj to jest temat dla tych którzy kupili przez internet koleś -.-

8. Nowis

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kto musi ten musi ja się kłócił nie będę ale to jest osobista sprawa i jest do załatwienia w sklepie gdzie kupiłeś grę i forum nic w tym nie pomoże ;]

9. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Ale czy ty tego dalej nie rozumiesz?
    Sprzedawce z allegro np.nie za bardzo interesuje co zrobiłeś z grą -.- a to jest dla tych którzy właśnie wtedy nie wiedzą co robić więc możesz się nie wysławiać żeby zaistnieć na forum ?
    Chodzi o to,że mogłeś dawno sobie dać spokój z tym ;//

10. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Odkryłeś Amerykę każdy wie że na allegro można się natknąc na oszustów itp.

11. Wikoonio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Nie koniecznie oszustów może jakiś sklep sprzedawać i ich to nie interesuje co zrobiłeś z grą,bo oni nienaruszoną sprzedają...

12. Nowis

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra lepiej niech nikt tu nie pisze bo user Wikioonio jest uparty i trzyma sie swojego przy czym nabiaj psoty wiec nie ma co

13. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chciał dobrze, no a wyszło troche inaczej niż zaplanował. Fakt faktem jednak, że niektórzy zamiast czytać tył opakowania od razu dają za wygraną w momencie braku możliwości zwrócenia płyty do sklepu.

14. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum