1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uwaga na Konta z Grami i Puktami

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez xsellos, Lipiec 15, 2011.

1. xsellos

xsellos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio jest wysyp kont na allegro, ale radziłbym uważać niektóre są kradzione od użytkowników nadal aktywnych "gold, pukty itp", cholera niemal na bierząc. [Nie mowie tu o nowych kontach z punktami]

Sam ostatnio nabyłem jedno na allegro oraz dwa na zgranicznym serwisie, ale to małe przegięcie i zwróciłem konta właścicielą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nounameq

Nounameq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadza się ,to tylko pic że to niby nowe konta z punktami. Tak naprawde to sa kradzione konta. W sumie jest to i chamskie ale jak się kupi to trzeba korzystać ;p. Osobiscie ostatnio kupiłem takie konto. Fakt właściciel był z UK. Najciekawsze było to że na jego koncie były zlinkowane 4 karty kredytowe.

4. Bladypl

Bladypl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, kradzione konta. M$ pewnie nie zwróciłby ich prawowitym właścicielom na ich żądanie. Inna ciekawostka - konta z grami, które nie mają nabitych żadnych punktów - czyli kupione i nigdy nie tknięte padem ;) Bardziej skłaniam się ku temu, że to pralnia pieniędzy .... W sumie odzyskują 30% wartości - podobno to całkiem niezła stawka jak na tym "rynku"

5. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Dlatego najlepiej jak kupi się konto z nabitymi punktami to po ich wydnaiu i pobraniu całej zawartości zmienić hasło. Dużo ludzi tego nie robi a później pewnie sprzedawcy sprawdzają kto hasła nie zmienił i zabieraja konto a ktoś myśli że mu MS zablokował i cieszy się że zdążył wszystko pobrać przez zablokowaniem konta. "W sumie odzyskują 30% wartości - podobno to całkiem niezła stawka jak na tym "rynku" " a kto by nie chciał podwójnie zarobić na tej samej rzeczy :) Nie oszukujmy się żyjemy w państwie cwaniaków którzy chcą zarobić na czym się da i ile się da.

Ściema z tymi kontami że nie są kradzione i tyle. Kupiłem może ze 2 takie konta ale nikt się nie upomniał nawet nie miałem zablokowanego WinID że ktoś próbował hasło odzyskać.

6. GonzoPL

GonzoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja kupilem niedawno konto z MSP od resellera79 i po 2 miesiacach zostalo zmienione dane do logowania na koncie i pare dni temu ktos na nim gral :) wiec mysle ze reseller poprostu od sprzedal te konto innemu

7. Bladypl

Bladypl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A to dziwne co piszesz - zgodnie z zapisami regulaminu licencję można przenosić nie częściej niż raz na 4 miesiące ..

8. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Tak to działa.
    Kupujesz konto z MSP, z tego zasysasz jakieś gierki, dodatki itp...
    A potem jak nie zmienisz hasła, to ''sprzedwaca'' puszcza takie konto do powtórnego obiegu... :)
    Dlatego lepiej pozmieniać wszystkie hasła, maile itd. po ściągnięciu zawartości na dysk.

9. kasan1512

kasan1512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No w sprawie tych kont to tak:
    Konta z punktami to prawdopodobnie jakaś pralnia pieniędzy.
    Konta z grami pojawiają się w taki sposób, że sprzedawcy z allegro (Chińczyki nie bawią się w ten sposób) sprawdzają, kto nie zmienił hasła i nie została wykorzystana licencja, to puszcza takie konto w obieg. W sumie kasa za nic. Jeśli ktoś zmienił hasło, to odpuszczają.
    Zdarzają się też prawdopodobnie konta skradzione normalnym użytkownikom, ale ja na takie nie trafiłem, stanowią pewnie jakiś promil, zresztą uważam, że to przegięcie.

Co do rynku wtórnego kont na allegro, to ja hasła w swoich zawsze zmieniam a dodatkowo wchodzę na hotmaila i tam zmieniam ustawienia. Można tam dodać własny email do resetowania hasła oraz pytanie kontrolne. Sam kupiłem już od kogoś konto na gametrade i widać było, że hasła nie zmieniał i na ustawienia nie wchodził. Sprzedałem też swoich kont na allegro i mimo obietnicy, że potwierdzę usunięcie mojego maila z ustawień (muszę się zgodzić na dodanie nowego maila i usunięcie mojego) nikt jeszcze tego nie zrobił. Jakbym chciał, to mógłbym im te konta zabrać, ale nie jestem taki...

10. jsrgaj

jsrgaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja dostałem bana na konsole za te tanie konta :( . Mam nieprzerobioną slimke 250 i gram na oryginałach a tu nagle taka niespodzianka od MS :(

1 osoba to lubi.
  11. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    niemożliwe

1 osoba to lubi.
  12. irasek

irasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Glogow
    Chyba kolega jsrgaj dostał tego bana przypadkiem bo i o takich przypadkach słyszałem ( jak to mówią przypadki chodzą po ludziach :p) ale do rzeczy, nie powinni za to ci dać bana bo o tym jeszcze nikt nie słyszał raczej. Moim zdaniem są dwie wersje albo i trzy...

1. Kolega poprostu sciemnia lub
    2. Kolega kupił konto wyjumane komuś (z podpiętą kartą lub goldem albo pkt G itp.)
    3. Albo kolega na livie wybluzgał nieźle przeciwników hehehe (dlatego nie używam headseta)

13. Abadon

Abadon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łódz
    ja kiedyś zakupiłem takie konto i nie miałem żadnych problemów. polecam

14. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja kupiłem chyba z 6 i też wszystko gra ...

15. cobraswiecie

cobraswiecie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A tak teraz patrzę i nie widzę tych tanich punktów na allegro

16. sebo82

sebo82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    153
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Poznan
    No właśnie coś mi się wydaje że już ich nie będzie...szkoda

17. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No własnie... nie wiecie dlaczego nie ma już kont z tanimi punktami na allegro ?

18. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    bo dolar poszedł w górę i nie opłaca się brac kont od chińczyków.

19. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Bzdury, kurs dollara miesiąc temu był wysoki (3.30zł) i z dnia na dzień systematycznie spadał, obecnie 3.15zł. Kiedy dollar spadał przez ostatni miesiąc, konta Silver sukcesywnie znikały. Mało tego, patrząc od początku roku to kurs dollara waha się w granicach 5-7% z kolei 10% to jego magiczna granica. Cena kont poszło w górę o 30-40% u źródła, bo zwiększyło się ryzyko, jakie wynika ze zdobycia takiego konta, czyli kradzież. Nie mniej jednak 6k za 80zł, to wciąż nie jest 200zł za oryginalną zdrapkę. Nawet jak konta kosztowałyby 100zł to jest to wciąż dobry interes. Problem znikających kont z allegro leży po stronie klienta, bo nie chce go kupować o 60% taniej niż w sklepie. Gdyby był klient to byłyby konta, na DHgate.com są tysiące kont, na polskim allegro nie ma na nich chętnych.

20. cobraswiecie

cobraswiecie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak nie ma jak kupują ciągle.

21. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Taa, jes aktualnie jedna aukcja, która pojawiła się 2 dni temu. Z chwilą pisania tamtego posta nie było żadnych aukcji od przynajmniej tygodnia.

Wczytywanie...

Poleć forum