Uwaga na Podróbki PADÓW!!

liqid

Użytkownik
Użytkownik
Witam jako ze nie znalazlem podobnego Tematu na forum, "moze slabo szukalem", chcialem was ostrzec przed podrobioną wersja Pada xo naszego X'a.
Pad mial byc oryginalny lecz nie jest. Na szczescie sprzedawca bez problemu go wymieni/odda gotówke, tak wiec korzystam z okazji aby wam go pokazac.
Na pierwszy rzut oka wyglada jak oryginal lecz po blizszym przyjzeniu sie znajdziemy różnice, ktore staralem sie ukazac na fotkach. Zapraszam do ogladania i komentowania.









Pragne jeszcze zwrocic uwage, nie ujalem tego na fotce, że na naklejce w nieoryginalnym padzie brak hologramowego loga microsoftu



Klawisze chodza srednio w porownaniu z oryginalem (pad loguje sie sprawnie) lecz spusty LT/RTdaja wiele do zyczenia.

JAKO ŻE TEMAT WIDZE JEST DOSYĆ POPULARNY CZEMU SIĘ NIE DZIWIE PRAGNE ZAZNACZYC ŻE TA PODRÓBKA Z ,KTÓRĄ JA MIAŁEM DOCZYNIENIA Z WYGLĄDU ZEWNETRZNEGO OPRÓCZ LOGA BYLA WIZUALNIE DOBRZE WYKONANA TAKZE PRZESRZEGAM PRZED FOTKAMI Z AUKCJI JESLI FOTKA NIE JEST WYRAŹNA ZAPYTAJCIE SPRZEDAJACEGO ZANIK KUPICIE BO RÓŻNICA W GRANIU I UZYTKOWANIU NAPEWNO NIE JEST WARTA OSZCZĘDZANIA 20zł
-B.SŁABY PLASTIK
-ZACINAJACE SIE PRZYCISKI SZCZEGÓLNIE TRIGGERY
-JAKOŚĆ ELEKTRONIKI,LUTY ITD.
-OGÓLNIE MAŁA PRZYJEMNOSC Z GRANIA ZA WCALE NIE ATRAKCYJNA CENE GDYŻ NA ALLEGRO MOZNA SPOKOJNIE W GRANICACH 60-80ZŁ DOSTAC UŻYWANY ORYGINAL.


NICKI UŻYTKOWNIKOW SERWISU ALLEGRO OFERUJĄCYCH NIEORYGINALNE KONTROLERY: (piszcie na PW nicki w razie zakupu lub pewnosci ze sprzedajacy oferuje "podróbke" nie informujac o tym kupujacego)

- bennyHill1988 BYDGOSZCZ


 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie wiedzieć.....
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
a w jakim był opakowaniu?
 

liqid

Użytkownik
Użytkownik
hehe spzredany jako niby OEM. w foli ale nie oryginalnej :) powiem wam ze szukalem tego typu tematow lecz nie znalazlem czyzby pierwsza sztuka mi sie trafila?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Ja już troszkę na forum jestem i pierwszy raz widzę podrobionego pada :) Więc to pierwszy temat o podróbkach pada... :)
A jak się grało na tej podróbce? był gorszy?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
btw ile dales za podrobe??
 

liqid

Użytkownik
Użytkownik
Za podrobe dalem 100zl niby Oryginalny. na szczescie dzis dostane Oryginal od konsoli.
Gralo sie hmm srednio spusty nie sa dokladne pad szybko loguje sie do konsolki ale czasem potrafi zerwac polaczenie.. pad nie jest tak dokladny. generalnhie nie Polecam do bijatyk no chyba ze np kosztowalby 40zl to jeszzce od biedy.

mam konsolke od 2 miesiecy jest to moj 1 Xbox ale juz 5 konsolka (2xPSX ,3x Ps2) wczesniej szykalem padow ale nie slyszalem o podrobach wiec myslalem ze takich poprostu nie ma.. jak widac sa :/ im dluzej sie przygladam i porownuje tym wiecej roznic widze.. chocby takie : galki analogow i krzyzak sa wyzsze "tego nie wiedzialem bo nei mialem elite" pad jest caly czasny szary jest tylko wewnatrz poroda maszre spusty i pasek z wytlaczka Microsoft.

Mozliwe ze jakbym nigdy w zyciu nie mial w reku oryginalu to bym tak szybko nie rozpoznal ale roznica w dzialaniu jest niestety.. Ciesze sei ze moglem jakos wam to pokazac.

Jeszcze 2 Fotki z roznicami zapraszam:






PAD ZOSTAŁ WYMIENIONY NA ORYGINAL BIAŁY. Sprzedawca sam przyznal ze nie wiedzial "podobno zamawial z nowego zrodla" wzamian za klopot dal mi nowy kontroler z zestawu racade :)
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
No to teraz kupując 2 pada będzie trzeba uważać :)
 

liqid

Użytkownik
Użytkownik
Na zakonczenie Juz nei edytujac ciekaw jestem co by powiedzial Micro$oft gdybym wyslal takiego pada w ramach gwarancji "wymiany" :)

Mam nadzieje ze pomoge w pewnym stopniu ograniczyc problem Podrobek... jak widac dopiero teraz a moze juz teraz zaczynaja sie pojawiac. ja jestem z BYDGOSZCZY tak wiec uwazajcie Pozdro.
 

APP

Użytkownik
Użytkownik
W Gdyni jest taki sklep (Nintuś) w którym mają oryginalne pady OEM za 89zł. Więc ile ten koleś zarabia na tych podróbach skoro oryginały potrafią być tańsze ??
 

liqid

Użytkownik
Użytkownik
Na szczescie dostalem nastepnego Dnia swiezego pada Od arcade. Cena wyszla w miare
na allegro uzywki po ok 89zl chodza .. a tu mam za 100 nowke bez kosztow wysylki czyli wychodzi nawet taniej. No ale tamat jest o podrobkach wiec jakby sie ktos natknal na takowa to Wklejajcie fotki :)
 

Shimaru

Użytkownik
Użytkownik
... ja jestem z BYDGOSZCZY tak wiec uwazajcie Pozdro.
Napisz gdzie kupiłeś to badziewie, żeby nikt inny się nie dał nabrać na ten numer.
 

liqid

Użytkownik
Użytkownik
na Allegro Nick BennyHill1988 byl to jedyny pad z Bydgoszczy. koles mial 2 komenty ale ze pad byl potrzebny na gwalt tak wyszlo.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Za podrobe dalem 100zl niby Oryginalny. na szczescie dzis dostane Oryginal od konsoli.
Gralo sie hmm srednio spusty nie sa dokladne pad szybko loguje sie do konsolki ale czasem potrafi zerwac polaczenie.. pad nie jest tak dokladny. generalnhie nie Polecam do bijatyk no chyba ze np kosztowalby 40zl to jeszzce od biedy.

mam konsolke od 2 miesiecy jest to moj 1 Xbox ale juz 5 konsolka (2xPSX ,3x Ps2) wczesniej szykalem padow ale nie slyszalem o podrobach wiec myslalem ze takich poprostu nie ma.. jak widac sa :/ im dluzej sie przygladam i porownuje tym wiecej roznic widze.. chocby takie : galki analogow i krzyzak sa wyzsze "tego nie wiedzialem bo nei mialem elite" pad jest caly czasny szary jest tylko wewnatrz poroda maszre spusty i pasek z wytlaczka Microsoft.

Mozliwe ze jakbym nigdy w zyciu nie mial w reku oryginalu to bym tak szybko nie rozpoznal ale roznica w dzialaniu jest niestety.. Ciesze sei ze moglem jakos wam to pokazac.

Jeszcze 2 Fotki z roznicami zapraszam:






PAD ZOSTAŁ WYMIENIONY NA ORYGINAL BIAŁY. Sprzedawca sam przyznal ze nie wiedzial "podobno zamawial z nowego zrodla" wzamian za klopot dal mi nowy kontroler z zestawu racade :)
przy pierwszym foto pisze ze sa jednego koloru ale nie w czarnym padzie. posiadam wersje elite i w takim kolorze sa ale jest oryginalny i nie wyglada tak jak na pozostalych foto
 

Młody

Banned
Użytkownik
a po czym poznać oryginał od podróbki?
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie po tym co kolega w pierwszym poście opisał. BOŻE.
 

Jin Kazama

Użytkownik
Użytkownik
hej uwazajcie te padu mozna bardzo latwo rozpoznac nie patrzac na zadne d-pady czy xbox guide poprostu nie ma zadnego siwego guziki RBLB sa czarne tak jak pad spusty tak samo wiem bo brat ma elite
 

Młody

Banned
Użytkownik
aha ok dzięki za radę.
 

Doopan

Użytkownik
Użytkownik
@KrzQ:
Więcej wiary w ludzi i czytanie ze zrozumieniem. Zamiast sie podniecać, że masz wersję elite, spójrz na górną część pada ( gdzie autor wskazuje na brak jednolitości - całkiem słusznie ) i zobaczysz, że faktycznie tam jest jednolity.
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Ale swinie podrabiaja pady:( Ale chyba im sie oplaca:p
 

Do góry Bottom