Uwaga na Podróbki PADÓW!!

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dla mnie to podróba , mam pada przewodowego i bezprzewodowego i żaden się tak nie podświetla ...
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
W oryginale nie ma tylu chińskich krzaków na opakowaniu ;-)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

aro_baku

Świeżak
Świeżak
Napisalem już do goscia ze albo mi wyślę orginala albo mu zwracam tego i niech mi kase oddaje. Ps. Mógłby ktoś wrzucic fotki orginalnego opakowania przewodowego czarnego pada? Czy jak jest punktowe podświetlenie to juz na 100% jest podróba?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja mam torxy a pad jest chyba podróbą, prosze spojrzeć na krzywo naklejoną tabliczkę, hologram, podświetlenie punktowe i te opakowanie. Co o tym myślicie?





Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Spokojnie zamiast panikować przygladac sie naklejka. Wystarczy wejść na stronę xbox.com zarejestrowac urządzenie jesli wejdzie masz oryginal. Jesli nie to jest to chińska kopia pada.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

aro_baku

Świeżak
Świeżak
Tak ale to jest też pad do pc, ma to jakieś znaczenie podczas rejestracji?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Tak ale to jest też pad do pc, ma to jakieś znaczenie podczas rejestracji?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Nie, wszystkie pady od xboxa możesz podłączyć pod PC..

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

Semereth

Świeżak
Świeżak
Dobry temat:) Wczoraj przyjechal mi zamowiony pad w czerwonym pudelku co troche mnie zdziwilo i stwierdzam ze musze go chyba sprawdzic. Nie myslalem ze mozna trafic na podrobke:)
 

aro_baku

Świeżak
Świeżak
No to wrzuć fotki lub napisz czy to podróba czy orginał. Ja dziś swojego pada odesłałem i czekam na zwrot pieniędzy

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Czerwone pudelko to nic nie znaczy takie sa w sprzedaży

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

aro_baku

Świeżak
Świeżak
Ja wiem że takie są w sprzedaży ale czy trafił na podróbe czy orginał. Jak orginał to niech da link do aukcji lub sklepu z którego zamówił

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

aro_baku

Świeżak
Świeżak
Pada zwróciłem a pieniądze odzyskałem. Ostatni raz kupilem sprzęt na allegro, będę kupował w sklepach. Na jutro właśnie sobie zamowilem prawdziwego orginalnego pada a nie jakaś podróba. Zamówiłem przewodowego czarnego. Mam pytanie chłopaki bo spotkałem sie z wersjami opakowań czarnego przewodowego:czarnym i bialym opakowaniem. Czym one się różnią, przeznaczone są na różne rynki czy co? A może czarne to stara wersja a białe to nowa.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Czerwone są do PC, białe do Xboxa. A tak naprawdę to jedno i to samo

Wysłane z mojego Asus Transformer TF701T przy użyciu Tapatalk
 

aro_baku

Świeżak
Świeżak
Właśnie otworzyłem nowo zakupionego pada, jest znaczna różnica w porównaniu do podróby którą mialem.Kolor opakowania ten sam - czarny (pad przeznaczony do pc/xbox) tylko tam mialem z tyłu opakowania opis w jez. angielskim, reszta sama chińszczyzna a tu w 6 różnych językach. W opakowaniu 2 książeczki i jedna jakas karteczka a w tamtej podróbie tylko jedna. Tu mam plyte a tam nie bylo. W końcu mam pełne podświetlenie a nie punktowe, kabel dlugi na prawie 3 metry, tam był prawie na 2.jedynie co mnie zdziwiło ze tam mialem śrubki torx a tu krzyżakowe. Wiecie dlaczego są krzyżakowe? Orginalne pady były lub są też z krzyzakowymi śrubkami?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Taa. W oryginalnych też zdarzają się krzyżaki.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy wejść na stronę xbox.com zarejestrowac urządzenie jesli wejdzie masz oryginal. Jesli nie to jest to chińska kopia pada.
Z tego co wiem to da się konsolę tak zarejestrować ale Pad ?? pierwsze słyszę da się coś takiego zrobić.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Z tego co wiem to da się konsolę tak zarejestrować ale Pad ?? pierwsze słyszę da się coś takiego zrobić.
tak pad też sie da zarejestrowac :p ale taki w opakowaniu (box)
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
tak pad też sie da zarejestrowac :p ale taki w opakowaniu (box)

No właśnie ja mam BOXa i jak to zrobić ?? napisze ktoś ??

A nie jest to na zasadzie o tutaj:
Xbox 360 Wired Controller | Connect to Windows Computer | Xbox Wired Controller

Według wytycznych , jak jest oryginał to PC go wykryję a jak nie to nie wykryję i trzeba wtedy np: pobrać Xbox 360 Controller Emulator (na tych działają ponoć podróby X360)
 

Orzechx

Świeżak
Świeżak
Dorwę gdzieś białe pady do X360? :) Bo z tego co szukam, ciężko jest w tym temacie.
 

Owczar.zdw

Świeżak
Świeżak
Cześć!

Zakupiłem właśnie pada x360 do pc (Pad Kontroler Xbox 360 Komputer PC Gwarancja !!! (4628809163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.)
Niestety obawiam się że otrzymałem podróbkę, co sądzicie na ten temat?

Pierwsza sprawa: "USB Only" - brak rozłączanej końcówki usb, brak możliwości podpięcia do konsoli:


Następnie inny plastik w dolnej częsci pada, w oryginale jest taki "świecący", tutaj matowy:



oryginał:


Inna czcionka:


oryginał:


Naklejka z tyłu inna (głównie uwagę zwraca inne logo "CE" - litery są bliżej siebie):


oryginał:


I najbardziej podejrzana sprawa - przy podłączeniu do PC zawsze wszystkie diody świecą, nie pojedyncza w zależności od "numeru" pada - na oryginalnym w zależności od kolejności podłączenia albo pierwsza albo druga:




i oryginał:


Proszę o weryfikację moich spostrzeżeń, odsyłać?
Pozdrawiam!
Mateusz
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Pewnie ze podróbka. Zresztą widać po komentarzach że nie tylko ty się naciales.
 

Do góry Bottom