1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UWAGA na reklamy darmowych punktów MS Points!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MastreDziku, Luty 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MastreDziku

MastreDziku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Po Xbox Live znowu chodzą reklamy darmowych 5000 punktów MS points pod adresem freepoints4you.tk
    Nic bardziej głupiego! To kolejna akcja kradzieży kont jak sprzed roku! Gdy odwiedzimy ową stronę, pisze nam, że rozdaja punkty za darmo ponieważ płaca im za każde wyswietlenie ich strony. Gdy klikniemy na odbiór punktów zostajemy przekierowani do strony łudząco podobnej do strony logowania XBOX Live. Lecz jest zasadnicza różnica, na dole strony widnieje napis Free Web Hosting by BlackAppleHost.com, a free web hosting division of WiredHub.net i widać że strona to klon strony MS i służy jedynie do wyłudzania od nas informacji o naszych kontach MS XBOX Live. UWAŻAJCIE! Jesli już ktoś z Was tam wpisał swoje dane, niech natychmiast się loguje do MS i zmieni swoje hasła. Może utracić swoje konto.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja nie moge phising na darmowych hostingach, nawet złodziejstwo leci na psy. Ale to dobrze, trudniej wpaść.

4. Skovv

Skovv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Elbląg
    Dzięki za info, będziemy uważali :]

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    samo hasło ''darmowe ms poins' powinno odstraszac myślących ludzi... Ci którzy się na to nabiorą muszą byc na prawde albo bardzo pazerni albo głupi. ale ostrzeżenie dobrze jest przeczytac :)

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale raczej to nie jest aktualność, nie ten dział

7. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    glupcy i tak sie nabiora ^^
    ale dzieki

8. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Dziś jak grałem w MW2 to dostałem jakąs wiadomość po włosku i coś tam pisało 1600 i ten znaczek MSP to od razu zamknąłem i powróciłem do gry :]

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ja takie osoby od razu kasuję z listy, rozsyłają spamowe wiadomości szkodząc sobie i innym. Zresztą jeśli rozsyłają to pewnie skorzystali i niedługo nie będą już właścicielami swoich gamertagów.

10. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    oooo kur*a kolega do mnie wyslal takie cos free 1600 msp (po ang) aby je uzyskac wyslij dalej. Czy to o to chodzi???

thx za info :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum