1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UWAGA na użytkownika _adek16_ lub _ zdzisiek_ ___słów mi brak na takie traktowanie___

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Endriuszka, Czerwiec 3, 2009.

1. Endriuszka

Endriuszka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    jak w temacie

w temacie [Zamienie/Sprzedam] kilkanascie tytułów - Xboxm - Xbox 360, Xbox Forum potwierdził ze jest zainteresowany (w temacie to obaj potwierdzilismy w sobote poznym wieczorem czyli 30/31 maja 2009) ja wysłałem zgodnie z zapewnieniem w poniedzialek rano czyli 01.06.2009 (okolo godz. 10-11 nie jestem pewiem wiec dlatego sa "widzełki") i wyslalem na komórke mms-em potwierdznie ze zostało wysłane , i on tez miał tak zrobic a do tej pory jestem zbywany i nadal nie mam wyslanego potwiedzenia wysłania !!!!!!!!!!!!!!

pisze na gg, i co chwile jestem zbywany :(((((((((( (zoabczymy jak sie sytusacja rozwinie to "może" wklej cala nasze rozmowe zebym nie był gołosłowny)

to jest profil oraz temat na "konkurencyjnym forum

adek16 - Xboxm - Xbox 360, Xbox Forum

zdzisiek - Ogląda profil

fotka potwierdzenia

----------------

podaje to poniewaz nie chce zeby ktos sie znow "nadział" tak jak ja w sposob bardzoooo lekcewazacy oraz (delikateni mówiąc) arogancko z jego strony !!!

aha GG tego goscia to : 7382651

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piskorek21

Piskorek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze mówiąc, masz to na własne życzenie, że tak powiem.
    Takie sprawy załatwia się osobiście albo, jeżeli odległość jest zbyt duża to przez serwisy typu allegro lub świstak, jeśli szkoda kasy na wystawienie aukcji.

Jest też opcja wysyłki za pobraniem... więcej kosztuje ale raczej koleś nie wyrwie paczki listonoszowi z ręki nie zamknie przed nim drzwi, jak nie zapłaci to paczka wraca

4. Endriuszka

Endriuszka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    dalem mu juz ultimatum ale gosciu ma wszystko w d****

najwyzej bede stratny o 2gry ale mam nadzieje ze dzieki tematowi juz kolejna osoba nie da sie oszukac przez niego!!!!!!
    co najlepsze w w Gametagu tego gosciu widnieja moje gry ze juz w nie gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    A próbowałeś wklepać na nasza-klasa.pl jego imię, nazwisko i miejscowość? Może byś go znalazł, a przy okazji jego rodziców na NK. Wystarczyłoby napisać do jego starszych, co ich syn wyprawia. Ja właśnie tak poradziłem sobie z podobną sytuacją.

EDIT:
    Jego profil na NK (znalazłem wg. danych na xbox live):
    http://nasza-klasa.pl/profile/9483654

Prawdopodobnie jego matka (ma ją w znajomych):
    http://nasza-klasa.pl/profile/7467033

6. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    Jak juz ktos napisal - masz to na wlasne zyczenie :] ale wiadomo ze czlowiek uczy sie na bledach wiec uderzaj do starszych ;) a jak to nie poskutkuje to odpowiednimi paragrafami postrasz..

7. pawel5454

pawel5454 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    JA tego kolesia mam w znajomych jak chcesz to mogę go postraszyć trochę...może zmięknie.no i też za uwarzyłem że grał już w wymienione przez ciebie gry.Kiedyś chciałem się z nim wymienić ale dobrze że tego nie robiłem

8. voitez

voitez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W xxx cie zrobil ;) nastepnym razem bedziesz wiedzial ze nie zalatwia sie spraw przez telefon,gg, nasza-klase,forum tylko przez serwisy aukcjne typu allegro ;] powiedzmy pojdziesz na policje "powiedzmy" i co masz jakies dowody ze zawarliscie umowe? nagrana rozmowa, jakis papier czy cos? Nie masz, wiec jestes splukany.

9. Paulo2007

Paulo2007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na allegro też przecierz oszukują. Już dwa razy komuś coś wysłałem a kasy nie dostałem

10. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    to jak ty to robisz??
    wysyła się za pobraniem ze ktoś dostaje paczkę jeżeli zapłaci i ty masz potwierdzenie chyba ze kurier się mułem zawalił i on powinien z własnej kieszeni zapłacić
    lub tez ktoś pierw ci przelewa kasę na konto i dopiero wysyłasz

11. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    takie pierdoly to wkladaj miedzy bajki............napisz mi jak to mozliwe..przeciez sa dwa rodzaje otrzymania kasy..albo wplata na konto i dopiero wysylasz..albo wysylka za pobraniem i koles moze dostac paczke dopiero jak da pieniadze kurierowi...no chyba ze jestes naiwny i wysylasz paczki na tzw przyslowiowa "gebe" lub na slowo..to nei ma sie co dziwic

12. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oj dzieci, to, że rodzice wam kupują gry to nie znaczy, że potem można je rozdawać za pośrednictwem poczty :)
    Generalnie możesz mu zrobić wielkie NIC, czy to przez GG, Naszą-klase, telefon, ale to, że ma Twoje gry w gametagu rozbawiło mnie do łez. Powiem tyle ŹLE ZROBIŁ, Ty mu zaufałeś a on Cie wyrolował -TAK SIĘ NIE ROBI, dobrze byłoby go spotkać i nakopać do du@#
    Allegro, pobranie - po co się wymieniać jak można sprzedać i kupić inną używaną, zawsze to pewniej i bezpieczniej

13. wipeoutSpoon

wipeoutSpoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Augustów
    Są wakacje i na miejscu autora bym pojechał do tego kolesia i odebrał mu te gry jak nie samemu to z kumplami. Przynajmniej bym nie stracił 2 gier.

14. Paulo2007

Paulo2007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to co sprzedawałem było rzeczą nie materialną czyli wszystko było załatwiane przez internet

za pierwszym razem dałem się wrobić z podrobionym dowodem wpłaty

a za drugim było tak iż pewien koleś napisał do innego który miał konto na allegro z samymi pozytywami aby ten kupił dany przedmiot wystawiony przezemnie (powiedział mu że to jego aukcja i że chce aby ten tylko zalicytował). Co się później okazało ? że ja mu dałem to co wylicytował ponieważ myślałem że jak mam jego dane to wszystko będzie ok ale niestety to nie było jego konto

15. SErek

SErek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fajna ta mamuska jego taka apetyczna:yeye:

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To mnie koleś za pierwszym razem też tak chciał "wychu***" i operacja była taka że sprzedawałem konto do MMORPG no i koleś napisał że by to chciał kupić ale poza allegro, no to się zgodziłem, bo innego kupca nie miałem, i on od razu zrobił przelew internetowy (tak powiedział) i mi "niby" pokazał dowód wpłaty na gg (ja nic nie dostałem, żadnego obrazka) i chciał żebym mu już passy podał, to mu powiedziałem że rano podam jak kasa dojdzie, i poszedłem już od kompa. Rano wchodzę a tu ktoś mi kupił moje konto, no więc aby negatywa nie dostać od razu sprzedałem prawowitemu kupcowi z allegro, a kasa doszła na drugi dzień, passy dostał i ok, a on w między czasie (ten oszust) zaczął przysłowiowo płakać że dlaczego aukcji nie zakończyłem po naszej rozmowie itp, to ja mu grzecznie powiedziałem że jak pieniądze dojdą to mu je odeśle. Ale jak pod koniec miesiąca sprawdziłem przelewy, to od niego nic nie było, czyli gdyby nie kupiec z allegro to zostałbym wyrolowany na 100zł ehh, ludzie to kanalie :)

17. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Eh, dużo skur... jest na tym świecie. Sam kupiłem od gościa gitarę poza allegro, czekam już piąty dzień na paczkę, brak odpowiedzi na email.. Zamierzam do niego zadzwonić i wypytać o parę spraw, zamierzam nagrać rozmowę programem na komórce, może jeśli czarny scenariusz się sprawdzi to chociaż będę miał z czym na policję iść :/ . Nauczyłem się jednej rzeczy, wolę kupić na allegro za 50zł drożej niż się denerwować czy gościu aby mnie nie oszukał. Jak myślicie, mając nagraną rozmowę będę miał szansę że coś zdziałam jeśli mnie oszuka?

18. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Pieniędzy nie odzyskasz na pewno ale sprawę możesz założyć na Policji.
    Zbierz jak najwięcej dowodów,dowód wpłaty,numer konta,wszystko co masz na tego Pana.

19. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    ja tam moge podjechac do niego bo mam niedaleko ^^

jakby mnie tak w ciula zrobil to bym mu **** skopal ostro

dzieki za ostrzezenie

20. slimak_110