1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UWAGA !!! Na użytkownkia EMEZE !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamilradom1910, Październik 18, 2011.

1. kamilradom1910

kamilradom1910 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak w poście. Uważajcie na niego. Gdyby wam coś oferował do sprzedania czy coś. Wczoraj wych***ał mnie na online passa do FIFY 12. Dobrze że to tylko 20zł ale widziałem że innych walił na większe kwoty. Wnoszę do Adminów o usunięcie go z forum i zablokowanie jego nr IP aby nie mógł z niego korzystać wogóle. J****ć fraj****ra

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Bo nie załatwia się takich spraw poprzez forum tylko allego wtedy masz umowę zawartą i teoretycznie możesz dochodzić swoich praw.

4. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Krótko mówiąc, sam dałeś mu furtkę, do zrobienia Ciebie w bambuko.

5. kamilradom1910

kamilradom1910 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem o tym dlatego przestrzegam innych aby nie popełnili tego samego błędu. U mnie to tylko 20zł a u innych może o wiele więcej

6. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Ale zawsze to możesz zgłosić nawet na policje jeśli kupowałeś legalną rzecz. Umowy nie było ale zapiski z forum czy skądś tam są ale to i tak nic nie da!

7. energy95

energy95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Galów
    Mnie też oszukał i jutro idę zgłosić sprawę na policję, w moim przypadku była to wymiana telefonu. Jedziemy także z chłopakami do niego do domu odebrać swoje, jeśli się chce ktoś przyłączyć? pisać to podam namiary. GG:2972633

8. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oj młody młody ty tam lepiej nie zbieraj chłopaków bo możesz się przeliczyć idź na policje i daj im rozbić to za co im płacą z naszych podatków.

9. wojtekbp89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    @energy95 Zależy z jakimi intencjami do niego jedziesz. Bo jak jest cwany, to może Ciebie "zgłosić" na Policję, za np. groźby karalne i wiele innych. On beknie za KW a Ty za KK :) Nie wiem czy takie postępowanie na furiata jest odpowiednie. Wyluzuj. Skontaktuj się z innymi użytkownikami, wyciągnij całą konwersację, wszystkie loginy pokrzywdzonych, może uda się go wpędzić w zbieg czynów zabronionych i załapie się na ostrzejszą karę, o ile to wszystko wypali.

10. energy95

energy95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Galów
    tak, tylko że mój telefon był warty ponad 750 zł, jadę odebrać to co moje, nie będę się wdawał w bójki itp

11. radher

radher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co by nie było, dzięki za ostrzeżenie.

12. wojtekbp89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    @energy To już jest kwalifikowane jako przestępstwo. Nie znam dokładnie sprawy ale masz na to przepisy z kodeksu karnego : art. 278 w wypadku kradzieży, 286 w wypadku oszustwa. Żeby zakwalifikować odpowiednio musi być wypełniona dyspozycja w całości, a po tym jak przedstawiłeś sprawę, nie wiadomo o co poszło i w jaki sposób. Jedyne wyjście- zachować spokój, nie narobić głupot i iść na Policję.

Wczytywanie...

Poleć forum