1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

<UWAGA> Podejrzane konsole od PawelBystry2 ,na allegro albo na naszym forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MarianP, Listopad 18, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MarianP

MarianP Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ku przestrodze

Witam, kupiłem 2 miesiące temu xboxa od tego Pana, miał być nowy w aukcji napisał nowy jako powystawowy, a okazało się mocno używany (laser nie czytał płyt)

Jak nowa konsola może być tak używana, ale mniejsza z tym, chciałbym przedstrzec przed tą firmą PawelBystry2 , sprzedaje używany towar jako nowy co wg mnie jest oszustwem

Ostatnio natrafiłem na oto taki link

Jak widać konsole sprzedawane są dla niego jako uzywane po dużo nizszej cenie, a nam sprzedaje potem jako nowe. Uważam ,ze to nie jest fair wprowadzać ludzi w błąd

Najlepiej nich sam się wytłumaczy, negatywa odemnie na allegro juz dostał.

PS: prawdopodobnie konsole uzywane z zagranicy, jak wystawiłem negatyw na allegro to oferował mi dużo gratisów abym unieważnił komentarz,ale takie rzeczy to nie ze mną.

Pozdrawiam

12 konsol xbox 360 + 30 padow dla paweł bystry (4811944349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

orso// Informacja jest nie prawdziwa konto zostaje zbanowane ( multikonto ), przestroga dla kolejnych, którzy by chcieli oczernić kogoś na naszym forum!!!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Daj aukcje gdzie kupiłeś swoją

4. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    a czego sie spodziewałeś jak nie widziałes faktycznych zdiec konsoli .przecież wystarczy wejsc w dział konsol na allegro i znajdziesz wiele jego aukcji .poza tym jak sie tak duzo sprzedaje uzywanego sprzętu nie jest sie w stanie sprawdzic stanu . widac na swieta sprzedaz rusza he he

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za multikonta na tym forum dajemy bany dla obu kont więc radzę kolejnej osobie się zastanowić jak zrobi taki numer z oczernianiem kogokolwiek.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum