HOT! Uwaga! Rise of the Tomb Raider ma buga, który uniemożliwia przejście gry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Niestety, nawet w najlepszych i najbardziej dopieszczonych produkcjach trafiają się bugi. Gorzej, jeżeli potrafią one kompletnie zepsuć zabawę. Niestety w nowych przygodach Lary Croft trafiła się jedna z najgorszych możliwych niedoróbek.

Wspomniany błąd występuje na poziomie "Akropol". NIE należy zapisywać gry albo wychodzić z niej zaraz przed basenem prowadzącym do grobowca w Dolinie Geotermicznej.

Ze względu na charakter buga - nie dotyka on wszystkich graczy, jednak ci którzy stali się jego ofiarami nie mogą ukończyć przygody. Crystal Dynamics jest już świadome problemu. Twórcy przyznali niestety, że wprowadza on sporo zamieszania do zapisanego stanu gry i choć pracują właśnie nad patchem, to nie będą oni w stanie ingerować w indywidualne save'y graczy. Oznacza to tyle, że osoby które napotkały ten błąd będą zmuszone rozpocząć całą kampanię od zera.

Czy ktoś z was spotkał się z tym bugiem?

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, przeszłam bez problemu całą kampanię kilka dni temu. Jedyny problem to taki, że nie mogę zrobić aczka, bo mi się ludki nie pokazują, a nie chce mi się powtarzać całej lokalizacji od nowa :p
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Także nie napotkałem na ten bug :p
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
na x360 też nie ma :p
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dlatego ja wole kupować gry w wydaniu goty gdy już są połatane dziury.
 

Ewengard

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dlatego ja wole kupować gry w wydaniu goty gdy już są połatane dziury.
A inni nie lubią czekać i kupują od razu :)
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja niestety tak, nie da się podciągnąć łódki i nic nie mogę zrobić a nie chcę przechodzić gry od nowa :(
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja niestety tak, nie da się podciągnąć łódki i nic nie mogę zrobić a nie chcę przechodzić gry od nowa :(
W ktorym to jest dokladnie momencie?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka
 

Miki1986

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja niestety tak, nie da się podciągnąć łódki i nic nie mogę zrobić a nie chcę przechodzić gry od nowa :(
Bug o którym tutaj mowa, blokuje możliwość zniszczenia metalowych zapór blokujących drzwi, które trzeba rozwalić strzałami wybuchowymi (zaraz po zebraniu tych strzał po raz pierwszy).
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No to mnie dopadł jeszcze inny... I teraz nie wiem co zrobić.
 

Miki1986

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A w którym momencie gry masz ten problem?
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tam gdzie trzeba podciągać łódkę liną chyba to chyba były katakumby świętych wód.
 

madeleksis

Świeżak
Świeżak
Mi się na szczęście to nie zdarzyło, przeszłam gre jednak napotkało mnie coś dziwnego... Zwiedzając świat a dokładnie baze badawczą (jakiś mniejszy obszar), weszłam do budynku po schodach do góry po czym nie mogłam się wrócić. I tkwie tam do teraz. Lara nie schodzi na dół, jedynie dosłownie chodzi w powietrzu, tak jakby tam schodów po prostu nie było :/. Także ostrzegam i obawiam się, że będę musiała zacząć przygodę od nowa.
 

General

Użytkownik
Użytkownik
na szczęście ten bug mnie ominął
za to mam inny
tu dokładnie opisałem problem - http://xboxforum.pl/threads/rise-of-the-tomb-raider-problem.151972/
 

oleja12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja miałem buga ze w bazie badawczej jak do niej wróciłem zęby poszukać znajdziek to mi się gra zbugowala i nie mogę wyjść ;/
 

Do góry Bottom