Uwaga xgd3 flaguje offline !!!!

KojimaPL

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzone z tym dashbordem z końcówką 86 nie działa, także ta metoda z patchowaniem nie działa :( ... czekam na kolejne pomysły.
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj pisał do mnie klient z prośbą o pomoc i napisał mi, że nie działa ma żadna gra XGD3, którą nagrywał sam z ucinaniem płyty. Gra nagrana iHAS'em poprawnie ponoć działa.
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
myślałem że update dasha działą na takiej zasadzie że jak mam starą wersje bety nowego dasha to wbijam się na XBL i zasysa mi nową ? wychodiz na to ze znowu musze zainstalować z pena nową wersje żeby odpalić XBL ?
 

clumzy

Użytkownik
Użytkownik
tak właśnie działa,ale musiałbyś być oficjalnym beta testerem tego dasha,(nie z pena)
 

KojimaPL

Użytkownik
Użytkownik
nie chodzą nawet starsze gry z AP 2.5 assassin's creed brotherhood jak i NFS:HP PL
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
czyli co teraz pozostaje mi tylko czekać na oficjalny update na XBL żeby znowu być online ?
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
zacytuje sam siebie z innego tematu
no dobrze ale te 'zestawy pytań" zawarte sa w tym pliku dae.bin wiec czy on znajduje sie na plycie z gra czy tez w obrazie czy trzeba go sciagnac z neta co robi sie poprzez ta cicha aktualke?
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Chłopaki!!!
Jest sposób na odpalenie XGD3. Nie wszystkim to działa ale jednak.



ok first dissconnect the xbox from online (remove the ethernet cable)

i'm not sure if this helps but do this just encase goto my xbox stup memory and hit lb rb x lb rb x

now clear the cache from all memory units

now get a flash drive and format it for xbox360 use

download party buffalo

now select your drive and goto the cache folder

now goto xbox update center (google it) and search for the xbgd you wish to play

ALSO i dunno if this helps but i'm on the beta dashboard (i can't connect online cause i installed it via usb)

i hope this helps sorry if it dosen't it worked for me

http://www.xbox360iso.com/true-100-no-t511860.html

Jutro kończy mi się Gold, to najpóźniej pojutrze to sprawdze.

EDIT:
W skrócie:
- trzeba wklepać kombinację
- wyczyścić cache
- wrzucić na pena najstarszy title update do danej gry
Dokladnie masz racje title update odpala gry xgd3 z usb pendriva.

update tittle bierzemy ze skyrim
1. Formatted my usb
2. downloaded usb xtaf v44 (I really dont like party buffalo it wasnt picking up my drive)
3. Cleared my cache and did the button combo thing
4.downloaded the Skyrim nov 9th TU update
5.Put the TU update into my cache onto my flash via xtaf v44
6. Put usb in the xbox an restarted
7. Booted Skyrim and still a no go



Zrobie to i sprawdze blackopsa ktory mi nie dziala.odpalimy z pendriva za pomoca USBXTAFGUI_v44
w tym wrzucamy title update na usb.powiinno odpalic bezproblemu z title update.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

danysatan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
potwierdzam MW3 dziala. ale np AC:Revelations juz nie, no i lipa z grami ktore nie mialy update'a jak Rayman
 

pecoo

Banned
tzn.ze teraz mozna odpalac gry z pen drive nawet na nieprzerobionych konsolach?
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
tzn.ze teraz mozna odpalac gry z pen drive nawet na nieprzerobionych konsolach?
:confused:
 

pzajac2

Użytkownik
Użytkownik
A czy istnieje bezpieczny sposób aby sprawdzić, czy nie zaciągneły mi się nowe tablice AP2.5? Podłączyłem konsole w środę - dzień przed informacją i aktualizowałem Forze3 (Title Update - 4MB). XVal pokazuje "Secdata clean"

Żadnych gier XGD3 od tego czasu nie uruchamiałem - wcześniej Forza4.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie masz racje title update odpala gry xgd3 z usb pendriva.

update tittle bierzemy ze skyrim
1. Formatted my usb
2. downloaded usb xtaf v44 (I really dont like party buffalo it wasnt picking up my drive)
3. Cleared my cache and did the button combo thing
4.downloaded the Skyrim nov 9th TU update
5.Put the TU update into my cache onto my flash via xtaf v44
6. Put usb in the xbox an restarted
7. Booted Skyrim and still a no go



Zrobie to i sprawdze blackopsa ktory mi nie dziala.odpalimy z pendriva za pomoca USBXTAFGUI_v44
w tym wrzucamy title update na usb.powiinno odpalic bezproblemu z title update.
jest sposob na odpalanie gier. musze jeszcze pobrac skyrim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dawidek295

Xbox One
Xbox One
jest sposob na odpalanie gier. musze jeszcze pobrac skyrim.
czyli co tak w skrócie to wklejamy plik przez pena?? co on nam daje???
update 14xx i co dziłają nam te gry??
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
darmon... a nie chodzi tu o TU danej gry w którą chce się zagrać?? ........nie ze Skyrim:confused:
przynajmniej po przeczytaniu tego poradnika co ja zapodałem, tak zrozumiałem:p
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
I po chu...steczkę kombinujecie, jak odpalić MW3? Umieracie bez online? Jak myślicie ile potrzeba czasu, aby Microsoft wydał kolejnego patcha do gry? Bo ja im daję czas do jutra rano...

Jest powiedziane, żeby dać sobie spokój z Live? Jest, więc dajcie sobie spokój. Za 2 dni przyjdzie taki matoł, założy enty raz temat i będzie wylewał swoje żale, że znowu coś nie działa.

Trzeba być naprawdę idiotą, aby nie zrozumieć prostego przesłania: kiedy Microsoft kombinuje z zabezpieczeniami = kabel internetowy OFF.
 

KojimaPL

Użytkownik
Użytkownik
Tu nie chodzi o MW3 tylko o inne gry zablokowane. Ja czekam na c4eva lub na chipa:D
 

neon

Użytkownik
Użytkownik
proste jakis koles znajdzie sposob a drugi pajac to rozniesie po necie i luka zabezpieczona zachwile przez MS
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
D4Ru73K.. daj spokój poco tobie te "nerwy"??:D
Ja tu kombinuję jak grać w XGD3 po cichej aktu bo wkręciłem się w AC:R, a tu nagle taki numer:D
 

KojimaPL

Użytkownik
Użytkownik
Mlodythc ja niestety też się wkręciłem na chwile obecną są 2 opcje albo kupić tanio konsolę albo zrobić sobie RGH za 250 zł więc na dzień dzisiejszy niema szans na granie :(
 

Do góry Bottom