1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uwaliłem dwa napędy, jeden z nich wstał

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez switelolo124, Listopad 8, 2014.

1. switelolo124

switelolo124 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    Siemaneczko :)
    Jak w temacie, postawiłem system na moim złomowatym kompie i przerobiłem 3 napędy, zabierałem się do przerobienia toshiby i w JF kiedy wchodził w vendor mode się zwiesił, wku*wiony je*łem w budę i komp się zresetował.. Napęd stanął... nie wykrywało go nic ale na drugim kompie go postawiłem normalnie i działa.
    Teraz Hitachi 78FK, wprowadzałem go w ModeB i to samo, zawiesił się, jeb w kompa i koniec.. nie mogę go ożywić.. nie wykrywa go nigdzie, napęd nie reaguje w xpudełki jak i przy pc, nie wysuwa a daje znak że cały czas otwiera...
    Da się coś z tym zrobić ?
    Jak czytałem po forach o toshibie to mówili że nowe PCB trzeba bo uwalony -.-... Tak że wiecie, jak się nie da to trudno a jak się coś da to dajcie znać, mam czas pogrzebię przy nim :)
    pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    A próbowałeś inną metodą wgrywać FW?

4. switelolo124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    sory wielkie.. błąd popełniłem, toshiba stanął w vendor mode, a hitachi przy wgrywaniu FW się zwiechnał i ma nie całe wgrane..

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Hitachi jedyne wyjscie to wylutowanie pamieci i zewnętrzny programator.

6. switelolo124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    łeeee .
    szkoda, może znajdę jakiś napęd za 20zł wcisnę i sprzedam konsolkę za 150 :)
    oka dzięki za odpowiedzi,
    pozdrawiam

7. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli masz kopię dvd key to można go ożywić jeszcze

http://www.360lizard.com/website/downloads/Flashing Hitachi.pdf i da się lizardem wyciągnąć oba napędy z bricka , toshiba rozumiem też miałem zwis ale hitek nigdy miałem wszystkie dostępne wersje , hitachi mają podwójny bios

Maximus Lizard y Hitachi78 Extaer FW.mp4 - YouTube

może się przyda
    How To Flash A Xbox 360 Hitachi 78FK(Part 1) - YouTube

Hitachi 78 problems

PHAT Hitachi Flashing Tutorial ENGLISH - YouTube

Flashing XBOX360 Hitachi 79 Drive with 360 Lizard - YouTube

możesz także użyć innego zamiennika napęd z lt 3.0 benq/liteony z poprawnym kluczem z konsoli w której siedział ten zblokowany napęd

8. switelolo124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    to że napęd można spoofować to wiem bo już zmieniłem 3 napędy w konsolach.. Hmm zaraz zabieram się do pracy, wielkie dzięki za te linki, odezwę się jak go ożywię :)

edit:
    nie ożywię chyba bo nie mam żadnego toola do tego, podpinam prosto pod płytę na sata a ten Lizard tylko na usb dongle chyba śmiga :/

Wczytywanie...

Poleć forum