1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uwalony 93450c

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez twarek, Maj 31, 2010.

1. twarek

twarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liverpool
    witam.uwalilem dzisiaj chyba liteona 93450c, poprzez ciecie sciezek i klejenie ich potem klejem.ale nasuwa mi sie teraz pytanko.musze ten naped odkupic i niewiem czy da sie klucz ktory mam z tego litka wsadzic do napedu Benq?albo jakiegos litka ale nie 93450c bo on jest do pupy.pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyczyść ścieżki zlutuj przerwania na nowo i ruszy zapewne. Co do klucza możesz wsadzić do benq. Co do lite-ona każdy litek taki sam więc do v1 możesz wgrać całe fw z v3. Różnią się one tylko zawartością FW

4. twarek

twarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liverpool
    a jakis tutek jest za pomoca ktorego mozna sie wzorowac wgrywajac klucze?jeszzcze nigdy niebawilem sie w zmiane kluczy z 1napedu na inny.ale co do flashowania mam ok 50 napedow na koncie.czyli spokojnie z litka moge wrzucic klucz do benq?ok to zamawiam

Wczytywanie...

Poleć forum