Uwalony naped?

mcmoore

Banned
Użytkownik
Witam. Otoz wczoraj po zrobieniu flasha samym lt3.0 bez lt+ nie czytalo mi gier, wiec postanowilem wgrac z lt+. I podczas tego drugiego podejscia jf sie zawiesil i wylaczyl podczas vendor mode w napedzie. Dodam takze ze podczas sczytywania klucza wyskakiwal jakis blad z dummy.bin (mozna bylo podac numerki z kodow kreskowych). Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Uzupełniać seriala nie trzeba, jeśli chcesz spisujesz z naklejek z pcb oraz z lasera. W dosflash wgraj, lub w JF intro device wyłączyć włączyć wykryje kość, ewentualnie intro device pmt do mpx, liteon erase po skasowaniu i czekaniu 5s na status wyłączyć włączyć wykryje kość. jeśli będzie sie wieszać zmienić pc dac komuś kto ogarnia flash.
 

mcmoore

Banned
Użytkownik
Wielkie dzieki pomoglo
 

klexb

Świeżak
Świeżak
16d4s 401

Witam
prosze o pomoc z napedem podczas flashowania zawiesił się komputer , teraz jak tylko włączam napęd to komp łapie od razu zwiechę, w dosflashu status cały czas 80, miałem drugie pcb i podczas fleshowania przy samym końcu też złapał zwiechę w dosflashu to samo czy pcb jest jeszcze do odratowania, nie zakładałem nowego wątku bo temat zblizony, proszę o pomoc
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam
prosze o pomoc z napedem podczas flashowania zawiesił się komputer , teraz jak tylko włączam napęd to komp łapie od razu zwiechę, w dosflashu status cały czas 80, miałem drugie pcb i podczas fleshowania przy samym końcu też złapał zwiechę w dosflashu to samo czy pcb jest jeszcze do odratowania, nie zakładałem nowego wątku bo temat zblizony, proszę o pomoc
Tak jest to do odratowania. Wyłącz RAID w biosie.
Napisz jaki masz napęd ?
 

klexb

Świeżak
Świeżak
napęd 401, a drugi 225
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
napęd 401, a drugi 225
zbrickowałeś napędy.
musisz wejść napędami w Vendor Mode zgodnie z tutorialem, najlepiej przez Dosflash.
Jak wejdzie ci status 0x72 to możesz jeszcze raz wrzucić flash.
 

Do góry Bottom