Uwalony xbox360 po aktualizacji, kupować nowy?

Raiz3n89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, posiadam xbox360 w wersji Arcade z falconem, jakiś czas temu wyświetliło mi monit o aktualizacji, akceptowałem i przeleciało. Po resecie wszystko ładnie odpaliło ale zaczeło sypać błędy o brudnej płycie i ściereczce. Następny reset i znowu aktualizacja, tym razem jakiś błąd w połowie i ponowny reset, kolejna aktualizacja i tym razem przeszło ale po następnym resecie konsola nie wstała. Zawiesza sie w połowie początkowego logo, dźwięk leci dalej, czekanie nic nie zmienia. Konsola nie reaguje na włączanie z przyciskiem synchronizacji. Nie startuje aktualizaja z pendrive. W necie wyczytałem że to albo mostek południowy albo xcgpu, mam hot air więc zrobiłem reflow ale zero zmian. Pewnie mostek albo xcgpu do wymiany ale mam za małe umiejętności żeby przekulkować sobie elementy a za taką usługę życzą sobie 250zł. Za 250zł na alle można kupić xboxa 360 z płytą jasper, lt 3.0 i roczną gwarancją. Mam też do kupienia używanego x'a za 100zł ale bez lt 3.0 i bez gwarancji. Co byście zrobili na moim miejscu?
 
Ostatnia edycja:

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
kupiłbym XO/PS4
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
kupiłbym XO/PS4
Ale tam nie popiraci i pewnie dlatego by nie zmienił :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam też do kupienia używanego x'a za 100zł ale bez lt 3.0 i bez gwarancji. Co byście zrobili na moim miejscu?
Kupiłbym używanego X-a za 100zł
 

Raiz3n89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie XO/PS4 nie wchodzi w gre narazie. No też myśle nad tym za 100zł tyle że lt 3.0 to kolejne 50zł do tego a nie wiem na jakiej płycie jest konsola, raczej jasper to nie jest.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A to olej taką konsole bo tam może być cokolwiek.
 

Raiz3n89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To co, ten jasper za 250 będzie chyba najlepszym wyborem? A może mój ma usterkę software i trzeba by na nowo dasha wgrać przez płyte np? Z pendrive nie dało rady może z płyty ruszy? Czy raczej sie nie łudzić?
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
To co, ten jasper za 250 będzie chyba najlepszym wyborem? A może mój ma usterkę software i trzeba by na nowo dasha wgrać przez płyte np? Z pendrive nie dało rady może z płyty ruszy? Czy raczej sie nie łudzić?
A nie możesz jak człowiek kupić sobie xbox 360 i grac na legalnych grach? Grosze teraz kosztują po co kraść z neta?
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym tam wziął z fatow tylko jaspera... Już się przyjechałem na falconach i nie polecam. Co do gier to kosztują grosze i faktycznie nie trzeba piracic. Ja robiłem tak ze pobieralem sobie grę z neta, sprawdzalem czy fajna, jeśli tak to kupowałem ja. Najlepiej jednak kupić sobie slima. Nie wiem jak innych ale mnie denerwował ten hałas podczas gry z płytą
 

Raiz3n89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No nic, Jasper zamówiony. Jeśli chodzi o przeróbkę to spokojnie bym sobie dał rade, gram tylko w fife. Niestety mój młody nie potrafi pojąć tego że gra kosztuje kupe kasy i nie szanuje tego. Tak jak kolega wyżej wspomniał, ja tak samo najpierw ściągałem gre i dopiero jak młodemu sie podobała to kupowałem używaną żeby mógł iść z nią do kumpli itp.
 

Do góry Bottom