1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uwe... prosze nie.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Orth, Listopad 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    we are dooooooooooooomd czy jakoś tak, ale możemy zbudować nastrój horroru gdyż to co zaraz przeczytacie będzie naprawdę waszym najtmer. Mgła spowiła całą okolice, starego dworu a w środku siedzicie wy drodzy czytelnicy i na waszą twarz padają jasne promienie księżyca, po chwili jednak orientujecie się że na przeciwko was siedzi jakaś postać w cieniu i nie wiadomo kim jest, pytacie się "kim jesteś zjawo, czego chcesz" a ona milczy, i nagle z cienia wyłania się przed waszymi oczami uradowany Uwe Boll i wpycha wam w łapy nowy swój film. to straszne! ;) jednak to prawda, zapomniany i wyklęty przez graczy Uwe znów wychodzi na światło dzienne i zabiera się za... BloodRayne... choć tak naprawdę niewiele wiadomo prócz tego że nowy br będzie z numerkiem 3 i dopiskiem Warhammer. Nikt nie wie co ma znaczyć ten dopisek, ale zalatuje już kiczem czyż by ukochana wampirzyca miała by się zmierzyć z postaciami z uniwersum Warhammera? oby nie, naj lepiej będzie dla nas wszystkich jeśli nie będziemy chodzić na to do kina a zamiast kupować to na dvd po prostu kupimy verbatimka za 50gr nagramy film po czym złamiemy płytę a dysk sformatujemy, kto wie co się może jeszcze zalęgnąć na dysku pod wpływem takiego pliku.

kilka filmików
    YouTube - Bloodrayne Trailer (2005)
    YouTube - Uwe Bolls BLOODRAYNE 2 - Deliverance - Trailer deutsch
    YouTube - Uwe Boll Portrait - Discovery Channel Short Film

tekst mój źródło www.ufogames.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jedyny znośny film Uwe Bolla to Postal cała reszta to GNIOTY, powtarzam GNIOTY, radzę się trzymac zdala od "twórczości" tego pana ; p

4. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O ZGROZO!!!
    Już się boję myśleć, jaka to będzie fuszerka!

@Mnih Postal był takim samym gniotem jak reszta jego kiczu!

5. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Z tego co mi wiadomo film Bloodrayne Uwe Bolka już powstał, ;)

6. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    czytaj ze zrozumieniem... jest wyraźnie napisane, ze film z nr 3, ja odpadlem po pierwszej części wspomnianego tytułu, innych wspaniałości od Uwe nawet bałem się tykać :)

7. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    film miał wyjść w 2006 roku może Ci się pomyliło, on w tedy nie wyszedł no chyba że masz na myśli ten niszowy film . auf deuche

8. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dokładnie.

9. KKRISpl

KKRISpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WWA-Białystok
    A mi się żaden nie podobal:p Uważam że najwiekszym gniotem made by Uwe to alone in the dark

10. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten gość to pośmiewisko na skalę światową KAŻDY jego film to po prostu kupa g0wna, nie tak dawno deklarował się, że kończy swoją pełną sukcesów karierę - jak widać vena wróciła.

11. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    BloodRayne 1 wyszedł już dawno tak samo jak BR2.Kaszana i nic więcej.Ja nie wiem,kto chce wydawać jego filmy.Powinni tego zabronić.

12. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hehe , a ja tak sobie pomyślałem skąd znam takie głupie imie jak Uwe , a tutaj wiem już o co chodzi na szczęście chyba tylko z raz czytałem o tym typie jak marzył o tym , żeby zrobić film o MGS i wtedy się o nim dowiedziałem , ale jakoś zapadł mi w pamięci :D

13. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Mistrz Uwe to już klasyk :p O dziwo Far Cry i Postal nie były aż tak tragiczne, od tak do obejrzenia na raz, większe crapy bardziej znani reżyserzy nam prezentowali :p
    Tak czy siak, Mistrz Uwe zawsz będzie jechany za wszystko, nawet jakby kiedyś przez przypadek zrobił dobry film :p
    Najśmieszniejsze jest to, że każdy mówi jaki syf ten gość robi, a i tak z ciekawości ogląda jego filmy :p

14. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    hehe w sumie ludzie oglądają te jego filmy tylko dlatego ze są ciekawi jakiego to znowu gniota nie zrobił :) dobry sposób na samoreklame .

15. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    różnie jest Panowie, ale Uwe zawsze budzi kontrowersje - dlatego go ludzie oglądają. Ciekawe jestem jakim cudem zdobywa fundusze na te swoje cuda.
    Alone In The Dark, Far Cry, Postal, BloodRayne, i cała reszta cudów z pod jego rąk. Sam sie nie dawno napaliłem na Far Cry, sciągnąłem, i po paru minutach filmu ujrzałem to: A film by Uwe Boll. I tu sie oglądanie skończyło.
    Słabizna to u Uwe porządek dzienny. Najgorsza zbrodnia jaką robi, to to, że idzie do producenta gry i odkupuje dla swojej firmy (Boll AG) prawa do ekranizacji, do tytułu. Potem może z tym robic co chce. Moim zdaniem dużo w tym winy jest wydawców i producentów gry. Znaja Uwe, to po co mu sprzedają, wiedząc, że ich dzieło nad którym pracowali i które pokochali gracze zostanie sponiewierane przez Uwe.

Z drugiej strony pamiętajcie, że filmów na podstawie gier, dobrych filmów! Jest jak na lekarstwo. Mieliśmy Doom'a Andrzeja Bartkowiaka, - film równie przeciętny niestety, no dobra, przy filmach Uwe to było arcydzieło i sztuka sama w sobie, ale dla nas graczy to też średniaczek. Max Payne, mnie sie osobiście podobał, ale żaden ze mnie znawca ;-) a Pamiętacie stare tytuły? Street Fighter z JCVD? no boże;-) Mortal Kombat? - jako dzieciaka mnie te filmy cieszyły, ale dzisiaj jak na to patrze to z obrzydzeniem.

Ale jest nadzieja ;-)

YouTube - Prince of Persia Film Official Movie Trailer HD

16. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Prince of Persia jest tym światełkiem w mroku.Doom był jak dla Mnie dobrym filmem,tak samo jak Hitman.Max Payne był w miaę z powodu zmiany scenariusza.Z liskiem84 zgadzam się w jednym,producenci gier nie powinni sprzedawać marki takim ludziom jak Uwe.Oby nie zrąbali "Gears of War" lub "God of War",jeżeli będą miały powstać.

Dla nie wiedzących.W kinach będzie leciał AVATAR :D
    http://www.avatarmovie.com/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum