1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Użyj innej opcji płatności, problem z kartą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matek14231, Grudzień 23, 2015.

1. matek14231

matek14231 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z płatnością kartą kredytową. Od dawna mam ją dopisaną do konta, robiłem już kiedyś zakupy, a teraz jak próbuję kupić grę wyskakuje mi taki komunikat:

Użyj innej opcji płatności
    Ta opcja płatności nie działa dla tego zakupu.
    nie działa dla tego zakupu.

Chciałem usunąć kartę z konta i dodać ponownie, ale jak wchodzę na swoje konto microsoft w zakladke płatności, nie mam tam żadnej karty. Jak próbuję dodać kartę to wyskakuje komunikat, że już mam ją dopisaną. Jest mi w stanie ktoś doradzić co w takiej sytuacji mogę zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprawdź na internet explorerze czy jest to samo. Ja miałem ogromny problem z rejestracją konsoli na chrome i po kontakcie z obsługą microsoftu doszliśmy że to chrome coś nie łapał (raz widział konsolę raz nie). Po rejestracji przez IE wszystko śmiga. Może to tylko przypadek ale zawsze warto sprawdzić...

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź czy nie masz przypadkiem na karcie ustawionego limitu 0zł, jeśli tak to zmień na jakiś konkretny, może coś da :)

5. piotrekali

piotrekali Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mars
    Mam ten sam problem od 2 dni nic nie pomaga usunięcie karty limity :(

Wczytywanie...

Poleć forum