1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używać abgx ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oparty, Lipiec 27, 2011.

1. Oparty

Oparty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, moja konsola ma LT+ 1.9, jeśli nie mam zamiaru grać na live, to muszę używać ABGX ? Rok temu miałem konsolę LT+ 1.1, to był wtedy najnowszy, nie używałem abgxa, tylko od razu nagrywałem, i wszystko śmigało. Chodzi mi tu o nagrywanie takich gier jak TDU 2, MOH czy fifa 11, bo rozumiem, że żeby nagrać grę AP 2.5, to bez abgxa nie ma szans żeby śmigała ?

Jeśli jednak mam już patchować, to z którego poradnika mam korzystać ?

http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-przed-nagraniem-7324.html
    http://xboxforum.pl/iso-f31/sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360-v1-0-2-a-6365.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Warto przejechać abgxxem raz bo on sprawdza czy wszystko jest ok, a jeżeli nie to dogrywa do obrazu (np plik .dvd jeżeli jest zły), i jak wyjdą nowe patche do ap25 to też abgx dogrywa je. stealth nie musisz dogrywać jeżeli nie zależy ci grać na live

4. Oparty

Oparty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesters, a jest do tego jakiś poradnik ? Bo w ISO nie widzę.

5. Xbox 360 fan

Xbox 360 fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wielkopolska
Wczytywanie...

Poleć forum