1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używana 360, zmiana profili, gold itp.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez madel, Luty 18, 2015.

1. madel

madel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobry wieczór.

Kupiłem używaną konsolę Xbox 360, z kilkoma grami.

1. Obecnie jest zapisane w konsoli konto/profil poprzedniego właściciela. Mam do niego hasło. Nie mam hasła i dostępu do skrzynki email przyporządkowanej do tego profilu. Zapewne to konto ma prawa do gier, które są w konsoli.
    2. Chciałbym założyć swój, nowy profil i między innymi wykupić usługę GOLD, podpiąć do niego płatności itp. Miałoby być to nowe konto główne konsoli. Dobrze aby licencje przeszły właśnie tu.
    3. Ewentualnie można założyć jeszcze jeden profil dla dziecka, aby zdobywał osiągnięcia/punkty (?) na swoje konto.
    I teraz mam pytania :)
    1. Jak można przenieść licencje obecnych gier na moje nowe konto xbox live? Najpierw stworzyć profil, zarejestrować się i później znaleźć opcję dotyczącą przenoszenia licencji?
    2. Czy jeśli uda się to zrobić i będzie "nowe konto główne" w konsoli z prawami do licencji itp, to po stworzeniu dodatkowego profilu dla dziecka będzie on miał też dostęp o aplikacji w urządzeniu a także do GOLD-a, który byłby wykupiony na konto (moje) główne?
    Przepraszam, że może wypisuje dla niektórych może banały ale mam już trochę lat i nie wszystko ogarniam :)

Z góry dzięki za podpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Nie można. Licencję przenosisz na nową konsolę. Nie da się przenieść licencji na nowe konto. Jeśli poprzedni właściciel kupił gry na tej konsoli, to powinny one działać na każdym profilu. Najlepiej to sprawdzić tworząc nowy profil i odpalać z niego gry. Jak się nie da, musisz mieć zalogowany oryginalny profil na drugim padzie, aby móc grać w jego gry.
    2. Jeśli na nowym własnym profilu zakupisz jakieś gry (np. Games with gold, arcade, itp.) i masz tylko jedną konsolę, to będziesz mógł z nich korzystać na każdym profilu zalogowanym na tej konsoli. Jeśli chodzi o gry poprzedniego właściciela na koncie dziecka, patrz odp. na pyt. 1.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gold na X360 działa tylko na tym koncie na którym był kupiony. Dzieciak nie zagra po sieci w tym wypadku. Niestety na X360 każdy musi mieć swojego golda, na XO dopiero to zmienili, że jeden gold działa na wszystkich kontach w konsoli.

5. madel

madel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Śliczne dzięki za odpowiedzi!
    Czy można jeszcze liczyć na pomoc na zakup promocyjnego Golda, który byłby potrzebny przede wszystkim do gry w WoT, no i jeszcze te darmowe gry co miesiąc też się przydadzą. :)
    Allegro? Jakiś konkretny sprzedawca, czy może inne źródło?
    edycja: gold na rok

Ostatnia edycja: Marzec 14, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum