1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używana konsola a konto gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymon0791, Wrzesień 3, 2015.

1. szymon0791

szymon0791 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,

Zwracam się z prośbą o pomoc w takiej sprawie:

Zakupiłem ostatnio używanego xboxa one. Na tym xboxie jest konto na którym są gry, z których korzystam używając swojego , nowego konta. Na moje konto kupiłem także EA Access.

Zastanawiam się czy mogę kupić także xbox live gold na swoje konto i grać multiplayer na grach z tamtego konta. ( także we dwóch na jednej konsoli - tzn. split screen online ).

Czy lepiej żebym kupił golda na tamte konto?

Pozdrawiam,
    Szymon

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bez różnicy na które konto wrzucisz golda, bo na XO wystarczy gold na 1 koncie żeby inne mogły grać na multi. Co do 2 pytania to nie znam odpowiedzi ;-) Ale chyba powinno się tak dać.

4. szymon0791

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gold nie musi być na domowym ( głownym) koncie , żeby działał na wszystkich?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na koncie na którym wrzucisz golda musisz ustawić konsola domowa w ustawieniach i tyle.

6. szymon0791

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale chyba tamto konto musi być domowe , żeby gry które na nim są działały na wszystkich innych...

7. kuleczka91

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem jak to jest, bo dzisiaj miałam z tym problem :) Mam na swoim koncie xbl i ea access. Siostra nie ma golda, no bo chciała skorzystać z mojego skoro mam. Na moim koncie była ustawiona konsola domowa i nie działało. Więc z jej konta daliśmy konsolę domową i zaskoczyło. Nie wiem, może zwykły przypadek/chwilowy problem to był. Ogólnie to kup sobie kod na 2-14 dni dla testu i sprawdź czy taki manewr działa na którymkolwiek z kont :)

Wczytywanie...

Poleć forum