1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używana konsola co dalej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LukasX78, Październik 15, 2014.

1. LukasX78

LukasX78 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Wczoraj zakupilem Xbox One i od razu zaczal mnie nurtowac jeden temat natomiast czy moge usunac konto poprzedniego wlasciciela. Na konsoli jest pare gier ktore wolalbym aby zostaly i nie wiem czy usuwajac poprzednie konto ich nie wykasuje. Z tego co sie dowiedzialem to tych gier nie mozna odsprzedac wymienic itp wiec z tego co sie domyslam byly bezplatne powiazane np z Live. Prosze o choc krotka pomocna informacje. Moze tez ktos mi podpowie co jeszcze nalzaloby wykasowac zmienic w nowej uzywanej konsoli. Z tego co widze zostaly przywrocone ustawienia fabryczne (nie ma oprocz gier i profilu zadnych informacji danych poprzedniego wlasciciela,
    Jeszcze cos mi sie przypomnialo. Konsola jest z grudnia zeszlego roku kupiona u naszych zachodnich sasiadow. Czy rozni sie czyms (systemem podzespolami itp) od tych sprzedawanych dzis?

Alert Edytuj posty a nie pisz następnego, następnym razem warn//baton

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    LukasX78 Jeżeli zostały przywrócone ustawienia fabryczne to pozostaje Ci usunąć konto poprzedniego właściciela. Również nie dawno kupiłem XOne i mi po ostatnim właścicielu zostały(znaczy mogłem pobrać gry w które grał poprzednik) pomimo iż wykasował i konto i przywrócił ustawienia fabryczne. Możesz również stworzyć drugi profil (swój) i owe gry sciągnąć na swoje konto, z tym że nie wiem czy poprzednie konto nie będzie musiało być główne w aplikacji xbox home. Znajdziesz wszystko co potrzebujesz jednak użyj "szukajki" forumowej ona prawdę Ci powie.
    Drugie Twoje pytanie o podzespołach musi poczekać na odpowiedź od kogoś bardziej zorientowanego niż ja ponieważ tym się nie interesuję.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Fizycznie to ta sama konsola. Te same parametry

5. LukasX78

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziekuje za odpowiedz. Pozostaje jeszcze pierwsza kwestia czy noge usunac konto poprzedniego wlasciciela bez obaw zwle usune gry. Mozecie nazwac to paranoja ale obawiam sie ze poprzednik moze miec dostep w jakims zakresie do konsoli poprzez to konto.

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    I że niby co podgląda cię przez Kinect ? Nie ma możliwości żeby miał dostęp do twojej konsoli przez profil, jak ma jakieś gry ściągane (w historii pobierania plików ) to zostaw ten profil a Jak nie to skasuj i nie wiem idź do lekarza ??

7. LukasX78

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Alez masz fantaze i leki. Sledze Cie tez kolego? Jak doszedles do takich wnioskow ...nikt pewnie nie wiem. Pewnie zmartwie Cie ale wiekszosc pomyslala o danych karty konta itp. co zreszta autor mial na mysle.

8. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Myślę że przypisanie gier do konta odbywa się również za pomocą adresu fizycznego konsoli i być może to ma wpływ że np mi wyświetlają się gry poprzedniego właściciela i mogę je pobrać, jeżeli to farmazon to przepraszam ponieważ nie wiem jak inaczej wytłumaczyć fakt iż mogę sciągnąć owe gry skoro poprzednik wyczyścił konsolę i jak ją włączyłem to musiałem wszystkie kroki wykonać czyli założyć konto itd.

9. LukasX78

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dokladnie. Mam podobnie np w pewnym momencie wyswietlil mi sie komunikat ze mam ghosta do sciagniecia co niezwlocznie uczynilem

Wczytywanie...

Poleć forum