1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używana konsola Xbox 360 E (Super Slim) 250GB, 2013-10-05, pad bezprzewodowy, kilka gier na dysku.

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez fjellrev122, Luty 2, 2015.

1. fjellrev122

fjellrev122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    rok produkcji: październik 2013

kupiona mniej więcej rok temu za nieco ponad 800PLN. pojemność dysku wewnętrznego 250GB. śmiga jak nowa. trochę porysowana obudowa (czarna, błyszcząca) ale nie ma tragedii. niemodyfikowana. brak gwarancji (chyba że się znajdzie w co wątpię). przez cały czas użytkowania nigdy nie było z nią problemów. oryginalny pad bezprzewodowy (czorny), zasilacz, kabel av, brak kabla hdmi. na dysku znajduje się kilka gier arcade (3, 4). nie wiem czy do całości dorzucić pudełkowe wersje gier których jeszcze się nie pozbyłem czy lepiej opchnąć je osobno.

jeszcze jedno pytanie: jeśli nie znajdę oryginalnego opakowania (nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby się go pozbywać) cena idzie w dół?
    DSCF2824.png DSCF2823.png

dzięki za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    To tak :
    1.Brak gwarancji
    2.Brak kartonu
    3.Brak Hdmi
    4.Brak jakichkolwiek gier .
    To są minusy
    Plusy
    Ma dysk 250
    Nowy design
    Koniec .
    Konsolka używana nie ma jakoś widocznych śladów użytkowania, lepiej byłoby dorzucić chociaż jedną grę, resztę sprzedać osobno chyba że są to tytuły takie jak FIFA 11 to dorzuć tutaj ;)
    Osobiście dla mnie konsola warta Max 500 zł w stanie takim jakim jest nawet nie wiem czy nie przesądzam . No nie oszukujmy się nie masz kartonu nawet
    Dorzuć jakieś gry to może tylko zainteresuje kupca ale czy podniesie cenę . Zobaczymy jak podasz tytuły

Wysłane z mojego HTC One max

4. fjellrev122

fjellrev122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    hmmm... a jeśli znajdę karton i gwarancję (poszperam w piwnicy)? z grami też niestety bez szaleństw, na dysku clash of heroes, castlevania symphony of the night, torchlight i magic 2014, poza tym zostały mi final fantasy xiii, dragon's dogma, tes skyrim, dark souls, bayonetta i tales of vesperia...

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    No to z grami też nie masz co szaleć. No jak znajdziesz. To zobaczymy

Wysłane z mojego HTC One max

Wczytywanie...

Poleć forum