1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uzywana konsola z xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dymien, Październik 7, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dymien

Dymien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem laikiem w tych sprawach i mam pytanie do was. Zastanawiam się nad kupnem używanej konsoli xbox 250gb gdzie juz ktos grał przez interent i ma aktywowane konto xbox live i tu rodzi sie pytanie czy jak kupiłbym to musze grac na jego koncie czy mozna usunac jego i zalozyc zupełnie nowe i grac juz na swoje konto ?? Jesli tak poprosiłbym o jakies instrukcje

2. Lotnik421 Xbox One

3. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz jak najbardziej usunąć jego profil a sam na konsoli możesz utworzyć trzy profile.

Wysłane z New iPad za pomocą Tapatalk HD

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

4. Dymien

Dymien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli usunę profile i założę swój i do niego przypisuje konto w xbox live ?? każdy profil ma swoje konto w xbox live ?? na poczatek przy załozeniu dostaje 1 miesac gold ??

5. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz utworzyć dowolną ilość profili. Tylko, że 3 pierwsze z rzędu mają konto gold ważne przez 1 miesiąc.

6. Dymien

Dymien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o to mi chodziło bo nie wiedziałem, chciałem kupić żeby pograć przez neta i nie wiedziałem czy jak kupie używaną to bedę musiał mieć jakies kody poprzednika i czy bedę grał na jego koncie. Teraz wiem ze kazdy profil ma swoje konto w xbox live i nie wazne ile kont kazdy ma swoje i swoje punkty o to mi chodziło właśnie:)

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hola hola.
    nie ma pewności że poprzedni właściciel nie zużył już tych 3x gold więc nie rozpędzajcie chłopaka.

8. Dymien

Dymien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ok ale jesli zuzył to tylko nie bede miał tylko konta gold ?? ale normalnie xbox live bede mógł założyć i grać przez internet ??

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ogarniaj:
    1. jeśli kupujesz nową konsolę ze sklepu to masz możliwość wykorzystania 3x darmowego konta GOLD
    1a. Konto GOLD (i tylko konto GOLD) umożliwia Ci granie po sieci
    2. jeśli właściciel konsoli którą zamierzasz kupić wykorzystał już wszystkie 3 darmówki to Tobie co najwyżej pozostają możliwości:
    2a. wykupienia konta GOLD
    2b. wpisywanie darmowych kodów na 48godzin.

jednym słowem będziesz mógł założyć konto na XBL ale granie po sieci tylko po wpisaniu kodu do konta GOLD
    proste :)
    pozdro

10. Dymien

Dymien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha rozumiem no nic i tak po miesiącu będę musiał wykupić konto gold żeby móc grać w sieci wiec nie jest źle chodziło mi czy mogę założyć swoje XBL wiec założe i wykupie sobie konto gold z tym nie ma problemu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum