1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używana konsolka - prośba o Waszą opinie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez apes1, Wrzesień 25, 2010.

1. apes1

apes1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Proszę o pomoc w podjęciu decyzji.
    Mam zamiar kupić sobie Xbox pierwszego zresztą i mam możliwość kupienia wersji Arcade z płyta Jasper. Konsola została zakupiona 21.04.2010, nie przerabiana. Dodatkowo w zestaw wchodzi dysk 120GB i WIFI i Medal of Honor 5. Zestaw wyceniony na 680zł. Oczywiście dowód zakupu jest.
    Zastawiałem się też nad kupnem nowego Slima, ale to zawsze 320zł dopłat, a za tą kwotę zawsze można sobie kilka gierek dokupić...
    No i mam dylemata.
    Co poradzicie?

1. Czy mogę jakoś sprawdzić czy konsola była w naprawie?
    2. Czy jest możliwość przeprowadzenia jakiejś małej diagnostyki, żeby można było wyłapać jakieś wady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Skoro to Jasper,i masz dowód zakupu,to masz gwarancję do 2013,więc bierz dopóki możesz,bo taniej nie dostaniesz takiego zestawu.Sam xbox i dysk by cie wyniósł 700-800zł ;D

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    sprawdź datę produkcji. naprawę powinieneś mieć wbitą w karcie gwarancyjnej. Cena bardzo dobra tylko że jak na 5 miesięczną konsolę trochę za tanio. ja miałem ten sam dylemat, i kupiłem w Anglii używkę Elite 120GB bo slim tylko 4GB był. Cena podobna (niecałe 600 PLN plus 120 PLN za 5 gier) ale ja ma roczną konsolę.

Jeśli była naprawiana to pewnie w serwisie Bill'a więc myśle że można brać.

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Cena bardzo dobra, jeśli faktycznie stan taki jak piszesz to tylko brać.

6. apes1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podobno gościu ma ciśnienie z kasą związane i dlatego sprzedaje. Generalnie znam go z allegro wiec ma same pozytywne opinie (okolo 300). Zresztą jest z tej samej miejscowości wiec najpierw pojadę obejrzeć konsolkę.
    Poradzie na co zwracać uwagę, co sprawdzić żeby potwierdzić, że jest w dobrym stanie?

7. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W zupełnośći wystarczy data produkcji z tyłu konsoli 2009 lub 2010 r. i ogólnie musi być zadbana. Możesz się spytać gdzie ja trzymał( musi mieć dużo miejsca wkoło siebie)

8. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    musi być MFR DATE a nie SERVICE DATE

2009? nieprzerabiana? wifi? dysk? taka cena? jedź tam teraz bo ci sprzatna ;)

MFR DATE! - data produkcji
    SERVICE DATE - data seriwsu..
    ludzie sprzedaja konsole niby z data produkcji wrzesien 2010, a tak naprawde to jest data serwisowania..

9. apes1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie cena ładna, aż za ładna... podejrzane :]

10. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Śmiechowe są te zdjęcia na których ludzie zamazują s/n tym samym zapominając o numerkach pod kodem kreskowym.
    To samo u nas na allegro .

Co do tematu. Opłaca się jak najbardziej. Sprawdź tylko s/n na obudowie z tym w dashboardzie. Menu ustawienia, info o konsoli/dane o systemie. Jak się zgadzają to bierz bo okazja.

11. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
  12. pieczq

pieczq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cena dobra jak za taki zestaw jedź pooglądaj i jak jest wszystko ok to ciesz się graniem :)

Wczytywanie...

Poleć forum