1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używana oryginalna fifa.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jafka92, Marzec 29, 2011.

1. jafka92

jafka92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie fify 11, chciałem odkupić używaną fife 11 do gry przez Xbox Live, lecz nie wiem czy jeżeli ktoś przedemną łączył się już z XB Live to czy u mnie na konsoli moze byc problem ? Ze nie podłącze się i nie bede mogł grac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bossi

Bossi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na ostatniej stronie książeczki dołączonej do gry masz kod (internetowy paszport). Jeżeli został on zarejestrowany to nie zagrasz na Live. Internetowy paszport możesz także kupić za punkty MSP (chyba 800).

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Albo na Allegro możesz kupić za kilkanaście złotych ;)

5. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Albo pytać każdego sprzedawcy czy kod zużyty? Ja tak robiłem i znalazłem. 2 tygodnie temu kupiłem za 100zł łącznie z przesyłką.

6. mati3410

mati3410 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie da rady jak ten ktoś użył kodu seryjnego z ostatniej strony książeczki dołączonej do gry. Najlepiej kupić nową już nie kosztuje wiele

7. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Co nie da ra rady? Po prostu trzeba pytać, mi się udało i kupiłem sporo taniej

8. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    100 zł z przesyłką to znowu nie tak dużo taniej, biorąc pod uwagę, to że w sklepach typu MediaMarkt czy Saturn w dniu premiery (i nawet przed!) kosztowała 119zł (Wersja PC 99zł)

9. messi10

messi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    teraz fifa 11 na xboxa z taniała więc się nie opłaca odkupować używanej a dodatkowo masz kod

10. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak dobrze było rzucić fajki. Idę do sklepu , biorę z półki i koniec , mam nówkę w foli z online passem. A nie wyliczanka co wieczór albo co tydzień --> Hmmm ile na gry , ile na fajki , cholera starczy czy nie? Sorry za OFFTOP :D :)

Wczytywanie...

Poleć forum