1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używane gry a gra na XBL Gow3 Assasin itp i pytanie o konto

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bankai, Sierpień 22, 2012.

1. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zaczynam grac na XBL i chce kupic uzywki ,czy bede mogl grac normalnie na xbl?? I jeszcze jedno mialem przerobiona konsole ,i na niej tych punkotow mi sie narobilo z gier (piratow) i czy jak bede kupowal ,GOLDA to mam na nowym koncie czy moge na tym??? (Juz nie jest przerobiona ale kiedys byla)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Po pierwsze, naucz sie pisac. Po drugie to chcesz grac na uzywanych grach czy brac uzywki? Jezeli brac to uwazaj przy braniu tych nielegalnych. Jak chodzi o granie na uzywanych grach, bedziesz mogl grac na xbl jak gra nie ma(lub kod nie jest uzyty) kod sieciowy. Jak zalozysz nowe konto do xbl punkty pozostana na starym, na nowym zaczynasz od 0. Jezeli masz przerobiona konsole ms moze cie zbanowac, nawet jak grasz na grach oryginalnych, pamietaj!

Zatapalkowane z Neo V

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Od siebie dodam jeszcze, że jeśli gra ma wykorzystany online pass- można takowy kupić za msp, bądź odkupić od kogoś.

5. bankai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Eric. Wogole mi nie pomogles.Aty naucz sie czytac , to chyba normalne ze jak konsola nie jest przerobiona to nie bede gral na uzuwkach.Pytam czy jak kupie oryginalne uzuwane gry to bede mogl grac online , i tu juz mam odp.A teraz czy jak kupie golda to mam nowe konto zrobic czy grac na tym starym na ktorym mam punkty z gier pirackich

6. bankai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Udzieli mi ktos szbkiej pomocy??

7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Mozesz grac na starym koncie.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

8. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Golda możesz wprowadzić na dowolnym sprawnym koncie. Czyli możesz na starym.

Wczytywanie...

Poleć forum