1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Używane gry Xbox one - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DarekJ, Wrzesień 15, 2015.

1. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam kilka pytań odnośnie gier na Xone. Jak to jest w tych kilku kwestiach:

1. Czy można sprzedawać i kupować gry (zakupione wcześniej w sklepie na CD)?
    2. A jeśli tak, to czy wg. prawa muszę je usunąć ze swojego dysku? Czy może jest jakiś system zabezpieczeń w stylu:

a) sprzedaję grę Kowalskiemu, on ją instaluje, system to wykrywa i usuwa u mnie, albo dostaję jakiś komunikat (że jestem terrorystą? :) ).

Macie może jakieś namiary o tym, żeby poczytać nieco więcej o kwestiach z używanymi grami?

Bo np. już kupiłem jedną pozycję, którą chętnie bym sprzedał, choćby za połowę ceny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    1) można
    2) bez płyty nie uruchomisz...

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak jak Ci kolega wyżej odpowiedział.
    1. Możesz, sama tak robię jak coś ogram lub mi się znudzi ;)
    2. Możesz mieć to na milionach konsol zainstalowane, ale i tak odpali ją tylko ten kto posiada płytę. Tak to wszyscy by kupowali używki i sklep M$ by zbankrutował :D

Tu chyba nie ma czego więcej tłumaczyć, jedynie co to jak w grze były jakieś kody dlc to takie kody są tylko jednorazowego użytku, czyli prawdopodobnie zużyje te kody ta osoba, która kupi grę jako nową zafoliowaną, ale niekoniecznie. Zależy od użytkownika co z tym zrobi ;-)

5. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki. Kompletnie nie mogłem sobie tego wyobrazić. Szukałem pod hasłami "używane gry xone pytania", ale znajdowałem same giełdy. No to w takim razie BF4 niebawem poleci na licytację, bo strasznie mnie "zmęczył" :/

Wczytywanie...

Poleć forum